Turkcell’den 19 Liraya 1 GB Aşımsız İnternet Paketi

Turkcell‘in 25 yaş ve altı abonelerin sunduğu yeni internet paketi. 19 liraya gençlere özel sunulan paket kapsamında 1 Gb internet paketi aşımsız olarak sunuluyor. Yani standart kullanıcının 25 liraya aldığı SINIRSIZ 1 GB paketi genç abonelere 6 lira indirimle sunuluyor. Ayrıca paketi satın alan kullanıcılar isterlerse 5 liraya 100 dakika da alabiliyorlar.

Paketin 1 gb’lık kotası dolduğunda kullanıcı internet kullanmaya hızı düşürülmüş olarak devam eder. Yani paket sınırsız ve hız limitlidir.

Paket kapsamında sunulan internet sadece yurt içinde kullanılır ve yurt dışında geçerli değildir. Yurt dışından yapılan data kullanımı ayrıca ücretlendirilir.

Paketi hem faturalı hem de faturasız aboneler ayda sadece bir kez satın alabilir. Paketi bir kez satın almış aboneler Turkcell’in sağladığı diğer URL paketleri ile diğer aşımsız ve limitsiz internet paketlerinden yararlanamaz! Ancak kotalı paketlere başvuru yapabilir ya da Turkcell bayilerinden internet paketi yükletmesi yapabilir.

Paketten kalan data bir sonraki aya devretmez ve silinir.

turkcell 1 gb asimsiz paket

 

Paket 30 gün geçerlidir ve otomatik olarak yenilenir.

Paketi satın alabilmek için GNC1GB yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj gönderilebilir ya da müşteri hizmetleri aranabilir.

İnternet paketinden kalan bakiyeyi öğrenmek için KALAN yazıp 2222’ye mesaj göndermek yeterli olacaktır. Ayrıca telefonun arama ekranında *159# tuşlaması yapmak da kalan bakiye bilgisinin mesaj olarak gelmesini sağlar.


Paket iptali de mümkün; bunun için IPTAL GNC1GB yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderilmeli.

Gençlere özel Aşımsız 1 GB İnternet Paketi hakkında daha detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayın.

 


Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.