Turkcell Faturalı Turbo Yeni 2GB Paketi 25 TL

Turkcell’in faturalı dünyasına geçmeyi düşünenler için başlangıç paketi olarak sunulduğu Turbo Yeni 2GB paketi kampanyası devam etmektedir. Aylık veya Yıllık abonelik seçenekleri sunan paket en çok rağbet edilen kampanyalarından biri.

Kampanyadan 18.12.2017 tarihi itibari ile son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı’ya gelen aboneler yararlanabilir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Paket içeriği 500 Dakika + 1000 SMS + 2GB olarak belirlenmiştir. Konuşma dakikaları ve mesajlar her yöne olup 2GB internet paketini de turbo hızında kullanabiliyorsunuz.  Detalı bilgiyi Turkcell sitesinden öğrenebilirsiniz.

Yıllık abonelik yaptığınızda 12 ay sözleşme yapmış olup size aylık 25 Lira fatura gönderilecektir. Bu fiyata telsiz kullanım ücreti dahil edildiğinde ortalama 27 lira fatura ödemeniz gerkecektir.

Aylık abonelik yaptığınızda ise istediğiniz zaman faturalıdan vazgeçme hakkınız olup aylık 39 lira olarak ücretlendirileceksiniz.  Telsiz kullanım ücreti dahil edildiğinde oratalama 41 lira fatura ödemiş olacaksınız.

Yıllık abonelik için detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın. Aylık abonelik için gerekli bilgiler ise şurada listelenmiştir. Tarifeye geçmek için bir Turkcell Bayisine uğramanız ve sizden istenilen evrakları beyan etmelisiniz.

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.