Avea Bayilerinde Faturasız Hatlara Yapılabilen Yüklemeler

Bilindiği üzere artık operatörlere bağlı bayi ve noktalarda faturasız yani ön ödemeleri hatlara, lira yüklemelerinin dışında paket yüklemeleri de yapılabilmekte. Turkcell’le başlayan bu seçenekler her geçen gün artıyor.

Eskiden kontörlü hat olarak adlandırdığımız faturasız, ön ödemeli hatlar da artık faturalı hatlarla benzer özellikler taşımaya başladı ve kullandığınız tarifede bir çok ekstra paket alımı yapabiliyorsunuz. Genellikle lira yükleme sonrasında yapılabilen bu paketler, bir süredir müşteriye kolaylık olması açısından operatöre bağlı bayilerden de yapılabiliyor.

 

Avea bu konuda en az seçenek sunan operatör ve lira yüklemeleri dışında sadece 2 adet paket sunuluyor. Bunlar BAL 250 ve BAL 500 paketleri.

Avea bayilerinde şu an lira yüklemesi olarak 12, 20, 25, 30, 35, 50, 100 ve 200 lira yüklemeleri yapabilmeniz mümkün. Bunun yanında BAL 250 paketi 20 liraya, BAL 500 paketi ise 30 liraya sunuluyor. Şimdi bu iki paketin içeriklerine değinelim.

avea-bayilerinde-yapilabilen-yuklemeler

 

Bal 250 paketi her yöne 250 dakika, her yöne 250 sms ve 250 mb internetten oluşur.

Bal 500 paketi ise her yöne 500 dakika, her yöne 500 sms ve 500 mb internet içerir. 

Avea bayi ve satış noktalarından lira yüklemelerine ek olarak bu paketlerden de isteyebilirsiniz.


Author: Tayfun Sağır

2 thoughts on “Avea Bayilerinde Faturasız Hatlara Yapılabilen Yüklemeler

  1. Avea Bal 250 paketi yaptım.İçinde Konuşma mesajlaşma internet var.Yüklendi diye mesaj geldi ve kalan bilgilerime baktığımdada hepsi gözüktü.Ama konuşma ve arama yapabilmeme rağmen internete bağlanmıyor.Telefon:Nokia 603

    1. internet ayarlarınızda eksiklik ve ya hata vardır. Ayarlara girip internet ayarlarınızı kontrol edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.