Samsung S5603 Star 3G model telefonunuzda eski bir sürüm yazılım kullanıyorsanız veya telefon kendiliğinden açılıp kapanıyorsa veya herhangi bir yazılımsal farklı bir sorun var ise bir samsung box olan z3x ile yazılım yükleme veya güncelleme yapabilirsiniz. Güncel yazılım, tespit edilmiş açık ve hataların giderilmesinin yanı sıra yeni-ek özellikler demektir.

Öncelikle telefonunu ses açma tuşu + arama sonlandırma tuşuna basarak Download moduna alınız.

z3x box shell yardımıyla, support files kısmından arama kısmına s5603 yazıp arama yapınız. Çıkan sonuçlardan S5603DDJA1 kodlu yazılım dosyasını indirip bilgisayarınıza açınız.

s5603 yazılım yükleme.bmp

Yukarıdakiresimdeki gibi gerekli yerlere dosyaları yükleyiniz. Flash options kısmında seçili olan kısımları tıklamayı unutmayınız. USB kabloyu telefona ve bilgisayar USB kısmına bağlayınız. (Bilgisayarınızda daha önce Kies yüklü ise zaten telefonu hemen tanıyacaktır. Eğer yüklü değil ise driveri yükleyiniz.) Flash tuşuna basarak yazılımı yükleme işlemine başlayabilirsiniz.

İşlem yaklaşık olarak 5 dakika sürmektedir.

HAKAN KARA

6 thoughts on “Samsung S5603 Star 3G Z3X BOX Yazılım Yükleme”
  1. S5600XXJH1.ZIP Dosyanın ismi bu.Bir de S5603DDJA1.zip ve S5603JVIE2.zip arşivlerinin de .utorrent uzantılı dosyalarını atsanız yeterli.Şimdiden teşekkürler.

  2. Lütfen yardım edin, z3x in veritabanında daha güncel firmware ı da var ancak indirmeye izin vermiyor.Z3x box gerekli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir