Samsung N7000 Galaxy Note Root Yapma

Samsung N7000 Galaxy Note telefonunuzu rootlayarak telefonunun donanımı üzerinde kontrol sağlayabilirsiniz. Telefonu rootlayarak uygulamaların erişim izinlerini kontrol edebilirsiniz. Böylece telefonun tüm kontrolünü elinizde bulundurabilirsiniz.

Root işlemi telefonunuzdan herhangi bir bilgi, veri silmez. Ancak her ihtimale karşı isterseniz önemli bilgilerinizin yedeğini alın.root işlemi sonunda telefonunuza Superuser diye bir uygulama kurulacaktır. Yetkilendirmeyi bu uygulama üzerinden kontrol edebileceksiniz.

FramaRoot 1.6.1

Yukarıdaki dosyayı indirip direkt hafıza kartınızın içine atın. Hafıza kartınızı telefona takın. Dosya yöneticisinden dosyayı bulup çalıştırın. Eğer ayarlardan Bilinmeyen kaynaklara izin vermemişseniz telefon uyarı verecek sizden ayarlara girip izin vermenizi isteyecektir. İzin verdikten sonra uygulamayı tekrar çalıştırın ve kurun. Uygulamayı kurduktan sonra açın.

n7000 galaxy note root yapma

En üstte install SuperSU seçili olacaktır.  Üçüncü seçenek olan Aragorn seçeneğine dokunun.  Kurulum bittiğinde menüde Superuser uygulamasını göreceksiniz. Telefonunuzu bir kere kapatıp açın.  SuperSu uygulamasını açın. Güncelleme için Devam butonuna dokunun. Çıkan seçeneklerden Normal‘i seçin. İşlem tamamdır.

Author: Halil Akgül

5 thoughts on “Samsung N7000 Galaxy Note Root Yapma

  1. güzel makalenizden dolayı tşkler n700 marka samsung telefonuma imei atmak için ayrıca bu alana yönlendiriliğ root atıp imei işlemini yaptım emeginize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir