Samsung i9295 Galaxy S4 Active  telefonunuza ‘Odin’ gibi bağımsız yazılımcılar tarafından geliştirilmiş programlar vasıtasıyla yazılım yüklemek için öncelikle telefonunuzu Download Moda almalısınız. Bu mod bazı yazılım güncellemelerinde program tarafından sizden istenebilir.

Download Mod, indirme- yükleme modu olup, telefonunuzu yazılım yüklemeye hazır hale getirmek için yapmanız gereken son işlemdir.

Galaxy S4 Active’i download moda alabilmek için telefonunuzun tuşlarından yararlanmalısınız. Basit bir tuş kombinasyonu, download moda geçişi sağlayacaktır.

Telefonunuzu kapatın ve ses kısma, ana ekran(home) ile açma-kapama(kilit) tuşlarına basarak telefonunuzu açın. Yani yapmanız gereken tuş kombinasyonu ana ekran(home) tuşu + ses kısma tuşu + açma-kapama(kilit) tuşu şeklindedir.

galaxy active download modeTelefonu bu tuş kombinasyonuyla açtığınızda, ekranda sarı bir uyarı levhası için ünlem işareti görürsünüz ki burası teyit ekranıdır. Ses kısma tuşu telefonunuzu normal olarak yeniden başlatır, ses açma tuşu ise download moda geçişi sağlar. Download moda alınmış bir Galaxy S4 Active telefonu bu moddan çıkarmak için telenun bataryasını çıkarmanız yeterli olacaktır.

One thought on “Samsung i9295 Galaxy S4 Active Download Mode”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir