Samsung i9080 Galaxy Grand telefonunuza ‘Odin’ programı yardımıyla yazılım yükleyeceksiniz, öncelikle telefonunuzu download moda almanız gerekir.

Download mode, indirme ve yükleme modudur ki bu moda geçiş yapmadan, bağımsız yazılım programları yardımıyla telefonunuza yazılım yükleyemezsiniz.

Samsung i9080 Galaxy Grand telefonunuzu Download Moda almak için tuşlarından yararlanmalı ve geçerli tuş kombinasyonunu uygulamalısınız.

Download Moda geçiş için telefonunuzu kapalı duruma getirin ve ses kısma, ana ekran(home) ile açma-kapama(kilit) tuşlarına basarak telefonunuzu açın. Yani yapmanız gereken tuş kombinasyonu görselde de aktarmaya çalıştığımız üzere ses kısma tuşu + ana ekran tuşu + açma-kapama tuşu şeklindedir.

samsung-galaxy-grand-i9080_download-mode

 

 

Telefonunuz açıldığında içinde ünlem işareti olan bir uyarı levhası belirecektir. Bu ekran download moda geçişin son aşamasıdır ki ekranda bilgilendirme yazılarını görürsünüz. İlgili aşamada dokunmatik çalışmayacağından ses açma ve kısma tuşlarını kullanmanız gerekir. Ses açma tuşuna bastığınız taktirde telefonunuz Download Mode’a geçiş yapar, ses kısma tuşuna bastığınız taktirde ise telefonunuz normal olarak yeniden başlar. Download Moda alınmış bir Galaxy Grand’ı normal moda almak için bataryasını çıkarmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir