Samsung G350E Galaxy Star 2 Plus modeli cihazınızda Arapça diline ihtiyaç duyuyorsanız aşağıda anlatacağımız yüklemeyi yaparak telefona Arapça dilini yükleyebilirsiniz. Yükleyeceğimiz rom orjinal Samsung yazılımıdır.

Yazılım yüklemesi telefonunuzdaki kiişisel bilgi ve verilerinizi silebilir, yedek alma imkanınız varsa lütfen yedek alın. İşlem esnasında bataryanın bitmemesi için lütfen önceden telefonu şarja takıp batarya şarj seviyesini %50′nin üzerine çıkarmaya çalışın.

Telefon ve bilgisayarın birbirileri ile sağlıklı şekilde bağlanmaları için bilgisayarınızda Kies 3 programının kurulu olması gerekmektedir. Bilgisayarınızda Kies yoksa buradan indirip kurun ve kurulumdan sonra mutlaka bilgisayarınızı yeniden başlatın.

İhtiyacınız olan dosyalar:

1: Odin Downloader

2: G350EXWU0ANH2_OJV0ANH1_Arabic_4.4.2

Her iki dosyayı da indirip winrar veya winzip ile bir klasöre çıkarın.Telefonu kapatın. Telefon kapalıyken ses kısma + home(orta tuş) + güç tuşlarına beraber basıp basılı tutun. Ekrana Samsung logosu gelince güç tuşunu bırakıp diğer tuşlara basmaya devam edin. Biraz sonra ekrana Downloading yazısı gelecektir. Bu işlem telefonu Download Mode‘una alacaktır. Telefon download modundayken usb kablosu ile bilgisayara bağlayın. Sürücülerin yüklenmesini sağlayın.Odin programını açın. Telefonsürücüleri başarılı şekilde yüklenmiş ve bilgisayar ile bağlantı kurulmuşsa programın ID:COM kutucuğunda bağlanılan com port numarası gözükür.
samsung g350e arapça yükleme
AP butonuna tıklayıp indirmiş olduğunuz G350EXWU0ANH2_G350EOJV0ANH1_G350EXXU0ANH1_HOME.tar.md5 dosyasını seçin. Yükleme işlemini başlatmak için Start butonuna tıklayın. Yükleme işlemini program penceresinin sol üst köşeinden takp edebilirsiniz. Yükleme bittiğinde RES OK! mesajını göreceksiniz. Bu esnada telefon kendini yeniden başlatacaktır. Setupconnection veya fail hatası alırsanız bağlantı kuramamışsınızdır. Bağlantınızı kontrol edip, baştan başlayın. Telefon açıldığında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız telefonu formatlamanız iyi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir