Samsung G130E Galaxy Star 2 Duos (G130E Galaxy Young 2 Duos) cihazınızı rootlayarak cihazda yüklü olan Android işletim sisteminde yönetici konumuna yükselebilirsiniz.

Root yetkisi ile yazılımda değişiklikler yapabilir ve diğer uygulamaların erişim izin isteklerini kontrol edebilirsiniz.

Root işlemi telefonu garanti kapsamı dışına çıkaracaktır. Garantili bir telefonunuz varsa bu durumu göz önünde bulundurun.

Batarya şarj seviyesinin %25’in üzerinde olmasını sağlayın. Telefonunuzdan herhangi bir bilgi silinmeyecektir.

Telefonunuzun Ayarlarına girip Geliştirici seçenekleri sekmesinden USB Hata Ayıklama Modunu açın. Ayarlarda Geliştirici seçenekleri mevcut değilse Cihaz Hakkında sekmesine girip Derleme Numarasına 7 defa dokunup geri gelin.

Telefon sürücülerinin otomatik olarak yüklenebilmesi için bilgisayarınızda Kies 3 programının olması gerekmektedir. Bilgisayarınızda Kies 3 yoksa lütfen buradan indirip kurulumu yapın ve mutlaka bilgisayarınızı yeniden başlatın. Kies 3 programını açmayın. İşlem boyunca kapalı olması gerekmektedir.

Telefonu USB kablosu ile bilgisayara bağlayıp sürücülerin yüklenmesini bekleyin.

İhtiyacınız olan dosya:

1: Root Genius

Dosyayı indirip çalıştırın. Telefonla bağlantı kurulmuşsa aşağıdaki 1. resimdeki ekranı göreceksiniz.

 QUICK ROOT butonuna tıklayıp rootlama işlemini başlatabilirsiniz. İşlem boyunca telefon bir kaç defa kendini yeniden başlatabilir. Lütfen işlemin bitmesini bekleyin. İşlem bittiğinde Gratz mesajını göreceksiniz.  Telefon menüsüne Kinguser uygulaması yüklenecektir. Uygulamayı açın. Uygulama açılıyorsa telefonunuz başarıyla rootlanmış demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir