Samsung S5610 Format Atma

Samsung S5610 telefonunuzdan yazılımsal olduğunu düşündüğünüz, yavaş çalışma, donma, kasılma gibi problemleri çözmek için telefonunuzu formatlamayı deneyebilirsiniz. Formatlama kesin çözüm olmamakla birlikte kullanıcının kendi başına deneyebileceği en basit yöntemdir. Formatlama- sıfırlama işlemi,  telefonu gereksiz veri ve dosyalardan kurtaracağı için her zaman daha verimli bir kullanıma imkan tanır.

Formatlama telefonunuzdaki bir çok veriyi sileceğinden işleme başlamadan önce lütfen silinmemesini istediğiniz bilgilerin yedeğini alın ve telefonun şarj seviyesinin en az %50 olmasını sağlayın. Formatlama işlemi esnasında lütfen telefonu kapatmaya veya bataryasını çıkarmaya çalışmayın!

Samsung S5610  standart işletim sistemli bir telefon olduğundan formatlama için bilinen ve geçerli bir tuş kombinasyonu yok! Bu yüzden telefonunuzu formatlayabilmek için menüye ulaşabiliyor olmanız gerekir. Açılmayan bir S5610’a format atamazsınız!

Telefonunuzu formatlamak-sıfırlamak için en basit yöntem, menü üzerinden ‘Ayarlar’ bölümüne giderek ‘Fabrika ayarlarına dön‘  yapmanız.

Diğer bir yöntem ise daha geçerli olan, Samsung sıfırlama kodu *2767*3855# tuşlamasını yapmak. Arama ekranına gelin ve ilgili tuşlamayı yapın. Telefonunuz sıfırlanarak kapanacak ve yeniden başlayacaktır. Artık telefonunuzu kişileştirip, eskisinden daha verimli olarak kullanabilirsiniz.

*Sıfırlama işlemi sonrası internet ve mms gibi ayarlarınızı yeniden yapmanız gerekir.

Samsung S5610 format atma

Author: Tayfun Sağır

8 thoughts on “Samsung S5610 Format Atma

  1. Samsung GT-5610K telefona fabrika ayarlarına dönmek isterken birden sıfırlamaya tuşladım ondan sora telefon durmada acılyo samsung yazısı cikiyor tekrar kapanyo bir turlü acilmaz oldu ne yapmam gerekir

    1. box(program kutusu) ile imei onarımından geçmesi lazım, bir teknik servise danışın lütfen.

  2. ben yeni adım sadece mesaj yazrken kapanıyıor neden acaba bilgisi olan varmı arkdaslr
    ??????????

  3. yavaş çalışıyor kendiliğinden kapanıyor açıkmıyor
    ve uydu bağlantısını kesiyor……… kısaca param boşa gitti samsung çok kötü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.