Samsung S5301 Galaxy Pocket Plus telefonunuza ‘Odin’ programı ile yazılım yükleyecekseniz öncelikle telefonu Download Mode‘a almanız gerekecektir. Download Mode’a geçmek için telefonumuzun tuşlarından faydalanacağız.

Öncelikle telefonumuzu kapatıyoruz ve görselde aktarmaya çalıştığımız gibi telefonu ses kısma, tuşu, ana ekran(orta tuş) ve açma-kapama(kilit) tuşlarına bir süre basılı tutarak telefonu açıyoruz. Yani yapmanız gereken tuş kombinasyonu; ses kısma, tuşu + ana ekran(orta tuş) + açma-kapama(kilit) tuşu şeklindedir.

Ekranda Android logosu ile Download Mode yazısını gördüğünüzde tuşları bırakın ve devam etmek için bir kere ses açma tuşuna basın. Telefonumuz şu an Download  Mode’ta ve  yazılım yüklemesine hazır!

Herhangi bir nedenden dolayı Download Mode’una alınmış Samsung S5301 Galaxy Pocket Plus model telefonunuzu normal moda geçirmek isterseniz bunu telefonun bataryasını çıkarıp geri takarak yapabilirsiniz.

s5301 download mode

 

2 thoughts on “Samsung S5301 Galaxy Pocket Plus Download Mode”
  1. merhaba
    telefona roat yapacagım ama telefonu downland moda alamıyorum ne yapabılırım

    5301 samsung

    1. Merhaba, tuşlara doğru şekilde basarsanız telefon download moda girer. bütün tuşların çalıştığından emin olmalısınız tabi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir