Samsung Corby Wi-fi S3653W Format Atma

Samsung Corby Wi-Fi S3653W  model  telefonunuz çeşitli sorunlar oluşturmaya başlamışsa telefonu formatlayarak bu sorunlardan kurtulmayı deneyebilirsiniz.  Telefonunuzu formatlamak telefon hafızasındaki bütün bilgilerinizi-dosyalarınızı siler, telefon satın alındıktan sonra açtığınız ilk hale gelir.

Telefonu formatlamaya başlamadan önce lütfen bilgilerinizin yedeğini alın ve batarya şarj seviyesinin %50’nin üzerinde olmasını sağlayın. İsterseniz sim kartınızı ve hafıza kartınızı telefondan çıkarabilirsiniz.

Formatlama işlemine başlamak için ana ekranda iken *2767*3855# kodunu tuşlayın. Ekranda ” Just wait a moment! Phone ar being full reset, then phone will be restardet automatically.” diye bir mesaj göreceksiniz. Bu esnada kesinlikle telefonu kapatmaya çalışmayın veya bataryayı yerinden sökmeyin. Bir süre sonra telefon kendini resetleyecek ve açılacaktır. Telefon açıldıktan sonra keninize göre kişiselleştirmeye başlayabilirsiniz.

Eğer telefonunuzun sim kilidini ,telefon kilidini bilmiyor veya unuttuysanız lütfen telefonunuzu bir teknik servise götürün.

Author: Halil Akgül

3 thoughts on “Samsung Corby Wi-fi S3653W Format Atma

  1. Ben 1 yıl önce bu telefonun wifi olanı sattım.Satmadan önce tüm resimleri silmiştim diye hatırlıyorum ve fabrika ayarlarına da döndürdüm.Fakat fabrika ayarlarına ayarlardan döndürdüm kod ile değil.Satın alan kişinin kişisel fotoğraflarima ulaşmasï veya fotoğrafların telefonda hala olmasi mümkün mü

    1. fotoğraflar silinmişse ulaşması imkansız. fabrika ayarlarında döndürme işlmei bazen fotoğrafları silmeyebilir ama, telefonu verdiğinizde galeride fotoğraf yoksa silinmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir