Tüm Samsung Galaxy serisi tablet ve akıllı telefonlarda olduğu gibi Galaxy A8’e de yazılım yüklemek istediğinizde öncelikle telefonu Download Moda almalısınız. Download Mode telefonunuzu yazılım yüklemesine hazır hale getirecek ve kolayca işlem yapmanızı sağlayacak. İlgili yazılım yüklemeleri Odin programı üzerinden yapıldığı için bu moda Odin Mode da denildiğini unutmayın.

Samsung Galaxy A8 akıllı telefonunuzu da tıpkı diğer güncel Samsung Galaxy serisi cihazlar gibi Download moda alabilirsiniz. Yapmanız gereken basit bir tuş kombinasyonu, telefonun açık ya da kapalı olması önemli değil.

Download moda geçmek istediğiniz anda, görselde aktarmaya çalıştığımız gibi ana ekran, ses kısma ve güç(kilit) tuşlarına birlikte basın ve üzerinde ünlem işareti bulunan sarı uyarı levhasını görene kadar bekleyin. 

samsung-galaxy-a8-download-modeKarşılaştığınız bölüm bir teyit ekranı, burada dokunmatik çalışmayacak. Bu aşamada Download moda geçiş için ses açma tuşuna basmalısınız. Aynı ekranda ses kısma tuşuna basmak ise işlemi iptal ederek telefonun normal bir şekilde yeniden başlamasını sağlar.

Herhangi bir nedenle Downlaod moda alınmış Galaxy A8’i bu moddan çıkarmak için güç tuşuna uzun basabilir ya da telefona reset atabilirsiniz.

2 thoughts on “Samsung Galaxy A8 Download Mode”
  1. MERHABA BENİM TELEFONUMDA NASIL OLDU BİLMİYORUM AMA TELEFONU AÇARKEN SOL ÜSTE KIRMIZI YAZLILAR OLARAK ONLY OFFİCİAL RELOADED BİNARİES VS. HATASI ÇIKIYOR SONRADA KAPANIYOR ÇÖZÜM LAZIM ACİL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir