Turkcell’in en uygun fiyatlı hepsi bir arada tarifesi. Hatta tüm tarifeleri arasından da en ucuz olanlardan biri; Hepsi Eko Paket. Tarife kapsamında Turkcell faturalıya yeni gelen tüketicilere her yöne 500 dakika, her yöne 500 kısa mesaj(sms) ve 1 Gb internet, 1 yıl(12 ay) taahhüt koşuluyla 25 liraya sunuluyor.

Kampanyadan yararlanabilmek için yine faturasızdan faturalıya geçiş, yeni faturalı hat almak ya da numara taşıma yoluyla Turkcell faturalıya gelmek şart. Hali hazırda faturalı Turkcell hat kullanıcısı olan tüketiciler ise HEPSI EKO yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj göndererek ya da 532 müşteri hizmetleriyle irtibat kurup, geçiş uygunluğunu kontrol edebilir.

Tarifenin limitinde durma ve devretme özelliği yok! Paket aşımı durumunda, tüketicinin hattına konuşma için 30 dakika 5 TL , 30 SMS 5 TL ve her 100 MB 5TL olacak şekilde tanımlama yapılır.

Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniye ve internet üst limit hızı 7,2 mbps.  25 liralık ücret ile yapılacak ek tanımlamalara KDV ve ÖTV dahil.turkcell-500-dakika-500-sms-1-gb-internet-25-liraHepsi Eko Paket 12 ay taahhüt ile 25 lira. Ancak kullanıcı bu dönem içerisinde tarifeden ayrılmak isterse her ay için 15 lira ceza öder. Paket iptali dışında tarifenin bir üst pakete taşınması durumunda ise herhangi bir cezai bedel uygulanmaz.

Turkcell Hepsi Eko Paket Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayın.

35 liralık bir üst alternatif için lütfen buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir