Vodafone’dan Youtube ve İzlesene Video Paketi!

Daha önce operatörlerin Facebook ve Twitter kullanımı içeren sosyal ağ paketlerini görmüştük. Şimdi de Vodafone, özellikle son dönemde artan video izlenme oranlarını göz önüne alarak, tüketicilere yeni bir opsiyon sunuyor; Video Paketi! Youtube ve İzlesene üzerinden yapılacak kullanımları içerek 1 Gb’lık paketin standart tarifelerdeki kullanıcılar için ücreti 9.90, Esnek Tarife kullanıcıları için ise bu rakam 6.90 lira.

Video paketi Youtube ve İzlesene web siteleri ile mobil uygulamalar üzerinden yapılacak kullanımları içeriyor. Tüketiciye belirlenen fiyatlarla 1 Gb’lık bir paket tanımlanıyor ve ilgili siteler üzerinden yapılan video izlemeleri için varsa diğer paketlerden ya da bakiyeden herhangi bir düşüm yaşanmıyor. Paket otomatik yenileniyor ve memnun kalınmadığı taktirde iptal de edilebiliyor.

Paket özellikle yoğun video izleyen tüketiciler için güzel bir alternatif. Normal şartlarda 1 Gb’lık bir internet paketinin 10 liraya alınamadığı düşünülürse sadece video için bile bu paket edinilebilir.

Youtube ve İzlesene’de kullanılabilecek faydalar Video, Video Paketi, Esnek Video ve Esnek Video Paketi şeklinde dörde ayrılmış. Bunun da sebebi paketten yararlanabilecek tarifelerin farklılığı. Paketten hem faturalı hem de faturasız hatlar yararlanabiliyor.

Paket alımı, iptali ve sorgusu için görselde olduğu gibi 3636’ya kısa mesaj göndermek yeterli. Ayrıca paketi Vodafone bayilerinden ve müşteri hizmelerinden de alabilmek mümkün.

vodafone-video-paketi-kayıt-iptal-kalan-sorgulamaVodafone Video Paketi ayda sadece bir kez alınabiliyor ve başka internet paketleriyle birlikte kullanılabiliyor. Paket içeriği bittiğinde diğer paketten ya da bakiyeden kullanmaya devam ediyor.

Youtube ve İzlesene için yapılacak kullanımların resmi site adresi üzerinden ya da resmi uygulama üzerinden yapılması gerekiyor. Başka adresler ve yönlendirmeler paket içeriğine dahil değil.

Vodafone Video Paketi hakkında daha detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayın.

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir