Turkcell Hepsi 500 Plus Kampanyası

Turkcell’in giriş seviyesi tarifelerinden biri ‘Hepsi 500 Plus’. “Bana 500 dakika yeter, fakat internetim 2 Gb olmalı” diyen tüketiciler için düşünülmüş bir alternatif. Tarife kapsamında Turkcell faturalıya yeni gelen müşteriye her yöne 500 dakika, her yöne 1000 kısa mesaj(sms) ve 2 Gb internet, 1 yıl(12 ay) taahhüt koşuluyla 35 liraya sunuluyor.

Tarifeden yararlanabilmek için yeni Turkcell faturalı hat almak, faturasızdan faturalıya geçiş yapmak ya da numara taşımasıyla Turkcell faturalıya geçmek şart. Turkcell faturalı hat kullanıcıları ise müşteri hizmetleriyle görüşerek ya da INDIRIM HEPSI500PLUS yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj göndererek, tarifeye geçiş uygunluğunu kontrol edebilir.

Hepsi 500 Plus kampanyasının limitinde durma özelliği yok. Bu yüzden paket aşımlarına dikkat etmek gerekiyor. Yine Turkcell paket aşımı durumunda tüketicinin hattına dakika için, 30 dakika/ 5TL, SMS için 30 SMS/ 5güTL, internet için 100 MB/5 TL şeklinde tanımlama yapıyor. *159# şeklinde kalan paket sorgulaması yapılarak, tarife içeriği güncel bir şekilde takip edilebilir.

Ayrıca paket içeriği sonraki aya ya da üçüncü şahıslara devredilemiyor.turkcell-500-dakika-1000-sms-2-gb-35-liraTarife taahhütlü olduğundan, taahhüt süresi bitmeden kampanyadan çıkmak isteyenlere aylık 25 liralık bir ücret uygulanıyor ve sonraki faturaya yansıtılıyor.

Kampanya kapsamında ücretlendirme periyodu, konuşma için 6 saniye, internet için 1 kb, SMS için 1 SMS şeklinde. 35 liralık fiyata KDV ve ÖTV dahil.

Turkcell Hepsi 500 Plus Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayın.

500 dakikanın yetersiz geleceğini düşünenler için alternatif burada!

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir