‘Yıkılan Paket’ Geri Döndü

YIKILAN PAKET MÜŞTERİ ALIMINA KAPATILMIŞTIR!

Avea‘nın yeni müşterilerine özel sunduğu ‘Yıkılan Paket‘ geri döndü! Her yöne 500 dakika + 5000 sms + 1 gb internet 23 Lira!

Daha önce 19 liradan, 25 yaş altı kullanıcılara sunulan paket güncellendi. Artık net rakamlarla tamamen her yöne olarak güncellenen paketin ücreti 23 lira! Üstelik artık yaş sınırı yok; faturasız hatta yeni geçiş yapmış tüm Avea’lılar pakete sahip olabiliyorlar. Bunun için ya yeni faturasız hat almış olmak ya da diğer operatörlerden Avea’nın faturasız hattına geçiş yapmış yapmış olmak gerekiyor.

Devir her yöne devri sloganıyla geri dönen Yıkılan Paket, Avea’nın hem konuşma hem kısa mesaj hem de internet barındıran komple paketleri arasında en uygun olanı.

Paket kapsamında her yöne 500 dakika, her yöne 5000 kısa mesaj ve 1 GB internet bir arada sunuluyor.

avea-yikilan-paket

Pakete kayıt olmak, bakiye öğrenmek ve iptal ettirmek gibi tüm seçenekler önceden olduğu gibi 1991 numaraları servis üzerinden gerçekleştiriliyor. Paketi satın almak için KAYIT, paketinizde kalan tutarı öğrenmek için KALAN ve paketi iptal ettirmek için İPTAL yazıp 1991’e göndermek yeterli.

Paket almadan önce dikkat etmeniz gereken bir kaç husus var. Örneğin Katlayan,  Standart, Hemşehrim ve Baharda Yükle Kazan tarifelerinden birisindeyseniz paketi alamıyorsunuz. Ayrıca numara taşımayla başka operatöre geçmiş müşterinin, diğer operatöre geçişinin ardından en az 3 ay geçmiş olması gerekmektedir.

Yıkılan paketten ayda sadece bir kez yararlanılabiliyor. Yani Yıkılan Paket’i ayda bir kaç kez almak mümkün değil.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi için;  http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/YeniMusterilereOzelYikilanPaket


Author: Tayfun Sağır

1 thought on “‘Yıkılan Paket’ Geri Döndü

  1. Yıkılan paket geri dönmüş hahh… Bizemi dönmüş yeni müşterilere dönmüş, su olay bide kendi müşterilerine vursa ya aveaa??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir