Vodafone’dan 15 Liraya 500 Dakika

BU KAMPANYA SONA ERMİŞTİR.

Yeni başlayan kampanya hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Operatörler numara taşıma kampanyalarına devam ediyor. Bu kapsamda Vodafone’da faturasız hatlara özel eski bir kampanyasını tekrar devreye sokmuş durumda; 15 liraya her yöne 500 dakika. Bu haliyle Mart ayı itibariyle yeniden hareketlenen faturasız numara taşıma kampanyaları arasında en uygun fiyata en fazla dakikayı alabiliyorsunuz. Yalnız aynı kampanyadan mevcut müşteriler yararlanamıyor.

Hoşgeldin Mini Paket adıyla kullanıcılara sunulan kampanyada yaş sınırı yok. Kampanyadan yararlanabilmek için yapmanız gereken 30 Nisan’a kadar numaranızı Vodafone’a taşımak ve hattınız geçtikten sonra kayıt mesajını göndermek. Üstelik 2014’e kadar sabit fiyat garantisiyle!

***Kampanya Nisan ayı sonuna kadar uzatıldı.

Ayrıca aynı kişi adına kayıtlı 3 numaraya kadar kampanyadan yararlanmak mümkün. Tabi bunun için Vodafone kara listesinde olmamanız gerekiyor.

15 liraya 500 dakika kampanyasından diğer bir çok kampanya gibi aynı ay içerisinde bir kez yararlanabiliyorsunuz. Bakiyeniz yeterli olduğu müddetçe paketiniz yeniliyor.

Numaranızı taşıdıktan sonra paketi satın almak için FIRSAT15 yazıp 7000‘e göndermeniz gerekiyor. Paketi aldıktan sonra kalan dakikalarınızı öğrenmek için SOR FIRSAT15 yazıp 7000‘e göndermek gerekli.

Unutmamak gerekir ki paket dahilindeki dakikalar sadece yurt içi aramalarda geçerli olup, yurt dışına açık değildir.

vodafone 15 liraya 50 dakika


 

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi için; http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Hosgeldin-Mini-Paketi-Numara-Tasima-Kampanyasi.php?&icmp=mdd_hminifaturasizpkt

 


Author: Tayfun Sağır

3 thoughts on “Vodafone’dan 15 Liraya 500 Dakika

  1. Ben hattımı yenı tasıdım ama bu paketı yapabılırmıyım suan yoksa bıttımı ? yardım edersenız bı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir