Syrox T700 Tablet Yazılım Yükleme

Syrox T700 tableti Android işletim sistemli bir cihazdır. Dolayısıyla sık sık uygulama hatası verebiliyor ve virüs bulaşma olasılığı yüksektir. Bu tür durumlarda yani genelde format ile çözülemeyen sorunlar oluştuğunda tablete yeniden yazılım yüklemeniz gerekecektir.

Yazılım yüklemesi tabletinizdeki tüm kişisel bilgi ve verileri silecektir. Yedek alabiliyorsanız önemli bilgilerinizi yedekleyin. Yükleme esnasında tabletin kapanmasını engellemek için tableti şarja takıp batarya şarj seviyesini %50’nin üzerine çıkmasını sağlayın.

Yükleyeceğimiz yazılım Syrox markasının yayınladığı orjinal yazılımdır.  Yükleme işlemi için sağlıklı çalışan bir USB kablosuna ihtiyacınız olacak.

İhtiyacınız olan dosyalar:

1: Syrox T700 Firmware & Phoenix Suit

Dosyayı indirip winrar veya winzip yardımıyla bir klasöre çıkarın.

İndirmiş olduğunuz PhoenixSuit_EN.msi programını kurun. Kurulum esnasında sürücü yüklemeleri ekranları çıkarsa “Yine de yükle” seçeneklerini işaretleyin.

Kurulum bittikten sonra programın otomatik açılması lazım açılmazsa siz programı açın. Aşağıdaki ekranla karşılacaksınız.

syrox t700 yazılım yükleme 1

1: Firmware butonuna tıklayın.


2: Image butonuna tıklayın ve indirmiş olduğunuz A33_U70_U708HC_1505095_20150519.img dosyasını seçin.

Tableti kapatın. Tablet kapalıyken  ses tuşlarından birine basılı tutarken (ses kısma tuşu ile yaptık biz) USB kablsounu tablete takın ve hemen ardından güç tuşuna üst üste 10 defa kadar basıp bırakın. Bilgisayar tableti gördüğünde yükleme işlemi otomatik başlayacaktır. Yükleme işlemi başlayana kadar ses tuşunu bırakmamanız lazım. İşlem başlarsa tuşları bırakabilirsiniz. Hata alırsanız işeleme baştan başlayın.

syrox t700 yazılım yükleme son


Yükleme işlemi bilgisayarınızın hızına bağlı olarak 10 dakikaya kadar sürebilir. Yükleme işlemi bittiğinde Upgrade Firmware Succeed mesajını göreceksiniz. Bu mesajı gördükten sonra USB kablosunu tabletten çekebilirsiniz. Tablet kendiliğinden açılmazsa siz güç tuşuna basıp açın. İlk açılış biraz zaman olabilir. Lütfen tabletin açılmasını bekleyin.

Author: Halil Akgül

23 thoughts on “Syrox T700 Tablet Yazılım Yükleme

 1. Halil abi t700 tabletim var usb okumuyor bu imajın sd katla atılanı yok mu ? varsa link atar mısın lütfen

   1. şifre unutulmuştu. hard resed yapmaya çalıştım olmadı verdiğiniz yazılımı yükledim şuanda da dokunmatik basmamaya başladi hocam

       1. link verilebiliyor olsaydı verirdim zaten. seri numarasıyla indirmeniz lazım. siteye girdiğinizde solda en altta destek var oraya tıklayın yazılım indirme var orada.

 2. yazılım dosyasını indirdim.kurulumunu yaptım kardeşim.ancak tableti yazılıma başlatamıyorum.tablet syrox t700 yazılım dosyası A33_U70_U708HC_1505095_20150519..yardımcı olursan sevinirim.iyi çalışmalar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir