Samsung Galaxy Pop Plus S5570i Format Atma

Samsung Galaxy Pop Plus S5570i telefonunuzu formatlama ihtiyacı duyduğunuzda yapmanız gereken işlemler, seçeneklerle birlikte aşağıda sıralanmıştır.

1: Öncelikle telefonunuzu kapalı duruma getirin ve batarya durumunuzun %50′nin üzerinde olmasına dikkat edin.  Telefonunuzu kapattıktan sonra aşağıdaki resimde işaretlenen Ses Açma + Home(orta tuş) tuşu ve Power(açma-kapama)tuşlarına beraber basın. Samsung logosunu görünce açma-kapama tuşunu bırakıp home(orta tuş ) ve ses açma  tuşlarına  basmaya devam edin. Android logosu belirdikten sonra işlem menüsü açılacaktır, tuşları bırakabilirsiniz. Ses açma kısma tuşları ile ’wipe data/reset’ seçeneğinin üzerine gelerek Home(geri) tuşuna basın açılan menüde yine ses açma kısma tuşları ile “yes — delete all user data” seçeneğinin üzerine gelerek ‘home’ tuşuna basın. Bu işlem telefonunuzdaki bütün bilgileriniz silinecek ve telefonunuz fabrika ayarlarına dönecektir. Daha sonra ‘reboot system now‘ seçeneğini uygulayarak telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz.

2: Telefonunuzun menüsüne ulaşabiliyor fakat yine de telefonunuzu formatlamak-sıfırlamak istiyorsanız, sim kartınızı ve hafıza kartınızı çıkararak telefonunuz açın ve*2767*3855# kodunu tuşlayın telefonunuz kendini formatlayacaktır.

s5570i formatUYARI:  Eğer telefonunuz Samsung S5570 Galaxy Mini modeliyse yukarıdaki tuş kombinasyonu işe yaramayacaktır. Samsung Galaxy Mini’ye format atma yöntemine göz atmak için lütfen buraya tıklayın.

Author: Halil Akgül

2 thoughts on “Samsung Galaxy Pop Plus S5570i Format Atma

  1. Allah razı olsun arkadaslar gercekten tesekkur ederm benı buyuk bı yukten kurtardınız yakınlarımda bır tane telefoncu yoktu sızın ısleminizle telfonumu actım saolnn ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir