Replika Android Telefonlarda İmei Onarımı Nasıl Yapılır?


DİKKAT: Sitemizde anlatılan işlemlerin büyük çoğunluğu tarafımızca denenmiş olmasına rağmen %100 doğruluğunu garanti edemeyiz! Buna rağmen yapılan yanlış yüklemeler veya işlemler cihazınıza ciddi yazılımsal zararlar verebilir! Anlatılan işlemi yapıp, yapmamak sizin kararınıza bırakılmıştır. Ne yaptığınızdan emin değilseniz, lütfen konuya hakim birine danışın!

Özellikle orjinal ürünlerin fiyatından ötürü replika yani Çin üretimi telefonlar son zamanlarda oldukça yaygınlaştı. İnsanların akıllı telefona yönelimi de bu ürünlerde Android işletim sistemi kullanılmasına yol açtı. Ancak orjinallerden farklı olarak çin üretimi cihazların işletim sistemi açık kaynak kodlu! Yani telefonu işletim sistemine bir çok yönden müdahale edilebiliyor. İmei(seri) numarası onarımı da bu müdahalelerden bir tanesi!

İmei numarası bozulmuş ya da silinmiş bir telefon şebeke tarafından tanınmadığından operatörle bağlantı kuramaz ve arama, internet erişimi gibi konularda kullanıcıya sorun çıkartır.. Bu gibi durumlarda imei onarımı yapmanız gerekir. Öncesinde imei kontrolü yapabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

IMEI Sorgulama

Replika, Kore, Çin gibi bir çok farklı şekilde adlandırılan cihazlarda( ki aslen tamamı çin üretimidir!) imei onarımı yapabilmek için işletim sisteminde ‘Engineer mode‘a ulaşmanız gerekir. Bunun için kullanılan bir çok farklı kod var.  Peki bu kodlarla imei onarımı nasıl yapılır?

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki replika cihazlar birbirine çok benzer, üzerlerinde yapılan işlemler de aynı şekilde! Bu yüzden biz kodları modele göre ayırmayacağız. Zira zaten işe yaramayan kod, telefona herhangi bir zarar vermez. Bu yüzden cihazınıza uygun kodu bulana kadar denemeye devam edebilirsiniz. Yani aşağıda anlatacağımız yöntem Çin S3, Çin S3 Mini, Çin S4, Çin S4 Mini, Çin Note 2, Çin Note 3, Çin iPhone 4, Çin iPhone 4S, Çin iPhone 5, Çin iphone 5S gibi açık kaynak kodlu Android işletim sistemi kullanan tüm replika ürünler için geçerlidir. Java cihazlar ayrıca belirtilmiştir. Kodlara göz atabilirsiniz. Yenileri zamanla eklenecektir.

*#111#* 

*#112#*

*#*#3646633#*#*

*#889988#*

*#*#889988#*#*

#8002#

*#*#82043036#*#* 

*#8502*#

*#*#660#*#*

Android Replika Note 3’ler için *#*#3646#*#*

Android Replika iPhone 6’lar için *#*#889988#*#*

Android Replika Glaxy S4’ler için *#*#889988#*#*

Android Replika Galaxy S5’ler için: *#36466334444# veya *#*#700808#*#* veya *#*#3646#*#*

Android Replika iPhone 5s *#33#*

Android Replika BlackBerry Z10: *#112#*

Android Replika LG G3 için: *#*#3646633#*#*

JAVA Iphone 4s’ler için: *#65010660# Arama tuşuna basın.

JAVA S4 Mini’ler için *#1263# Arama tuşuna basın.

JAVA S5’ler için *#1263# Arama tuşuna basın.

JAVA S5 i9600’ler için *#069# Arama tuşuna basın.

JAVA IXPERIA X1 için *#066# Arama tuşuna basın.

Replika(taklit) 1205T için *#021*# Arama tuşuna basın.

Tuşlama(arama) ekranına gelin ve yukarıdaki kodları sırasıyla deneyin.

Telefonunuz için uygun kod denk geldiğinde ekrandaki yazılar kaybolur ve kısa bir süre sonra aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşırsınız.

cin-imei-onarim-kodlari

Bu ekran uygun kodun girildiği anlamına gelir ki ulaştığınız bölüm telefonun mühendislik ayarlarının bulunduğu ‘Engineer Mode‘ olur. Engineer Mode, onarım modu olan Recovery Mode’dan farklıdır ve burada dokunmatik çalışır.

Burada GPRS seçeneğine(bazı modellerde GPS olarak geçebilir) dokunun.

Yeni gelecek ekranda imei(seri) numarası bölümünü göreceksiniz. Buraya daha imei(seri) numarasını girin ve ‘Write IMEI‘ seçeğine dokunun.

Daha sonra ana ekrana geri dönün ve telefonu yeniden başlatın. Telefon açıldıktan sonra imei numaranızı kontrol ettiğinizde yenisinin işlendiğini göreceksiniz.

Eğer yukarıdaki kodlardan hiç biri işe yaramazsa, yardımcı bir program kullanmanız gerekebilir. Nasıl olduğu görmek için aşağıdaki bağlantıya göz atabilirsiniz.

İmei Onarımı Alternatif 2

UYARI: İletişim araçlarında imei(seri) numarası değiştirmek-kopyalamak yasal değildir!

235 Yorum

 1. okan dedi ki:

  bende kore note4 var ama sım gormuyor acaba ımeı den ola bılırmı yardımcı olurusunuz

 2. FATİH dedi ki:

  BLEKBERİ Z 10 GECERSİZ İMEİ DİYOR

 3. abdullah dedi ki:

  bende ıphone 7 plus var kore malı yeni imei kodu lazım onu nasıl bulucam

 4. OZAN dedi ki:

  HOCAM İ9005 S4 – YURTDIŞI – KODU VAR MI ?

  • Tayfun Sağır dedi ki:

   Hayır, orijinal telefonlar için herhangi bir kod bulunmuyor, box olması gerekiyor ki bu da teknik servislerde bulunan bir cihaz.

 5. Murat dedi ki:

  Kore mali not3 aldim lakin fabrika ayarlarina döndüm simdi imei nosu düştü. Email kodunu duzeltemiyorum sebebi kodları yazamiyorum çünkü * # tuslari basmiyor msj kopyalayıp yapiyorum yine olmuyor yardim

  • Tayfun Sağır dedi ki:

   Murat bizce o telefondan vazgeçmelisin. Yapman gereken önce dokunmatik onarımını sağlamaktır ama o da hem maliyetli hem de geleceği karanlık bir işlem.

 6. Mehmet dedi ki:

  Allah razı olsun kardeş xperia x1 kodu işe yaradı 😊

 7. yusuf dedi ki:

  j7 replika için bildiğiniz kod var mı?

 8. serkan dedi ki:

  ustam bu yeni çıkan kore samsung c7 telefonun imeı kodu ne olabilir ne yazdıysam olmadı

  • Tayfun Sağır dedi ki:

   Tüm kodlar yukarıdaki makalede yazılı. Ancak cihaz orijinalse, kodla imei onarımı yapamazsınız.

 9. Hüseyin dedi ki:

  *#06# yazınca geçersiz yazısı geliyor IMEI atmayı denedim olmuyor kaydetmiyor yardımcı olabilir misin?

  • Tayfun Sağır dedi ki:

   Telefon Çin mi?

   • Hüseyin dedi ki:

    Evet kardeş yardımcı olur musun?

    • Tayfun Sağır dedi ki:

     Şimdi şöyle; Çin telefonlar farklı farklı ve ezbere konuşmak imkansız. Yukarıda anlattıklarımız zaten yardımcı olabilecek bilgiler. Bunun dışında söyleyebileceğimiz pek bir şey yok. Yazılım yüklemesi deneyebilirsiniz ama uygun yazılımı bulabilmeniz çok zor. İşlemi telefonu fabrika ayarlarına döndürüp de deneyebilirsiniz.

 10. AndroidCanavarı dedi ki:

  Elimde yeni çıkmış huawei l1 çift hatlı bir telefon var. yukarıdaki kodlardan engineer mode açtım, gprs bölümünde imei numaraları kitli yani bir işlem yapamıyorum. Sadece numaralar gözüküyor bir değiştirme seçeneği yok. Benim ne yapmam lazım bana bir öneri sunabilirmisiniz?

 11. Abdullah dedi ki:

  MRB BLEKBERY Z10 KORE MALI NASIL İMEİ ATILDIĞINI YAZABİLİRMİSİSNİZ YADA KODUNU

  • Tayfun Sağır dedi ki:

   Abdullah merhaba. Kodların hepsi yukarıda yazanlar. Hepsini tek tek denemen gerekiyor.

 12. ercan dedi ki:

  samsung s6 replika ya imei attım ama şebeke gelmiyor imei numarası sağlam yardımcı olursanız sevinirim

 13. dilek dedi ki:

  Fabrika ayarlarına döndüm imil gitti yeni imeil yükleyecem gprs giriyorum imeil yeri açılmıyo eski imili silip yenisini yükleyemiyorum ne yapmam gerek

 14. yasin dedi ki:

  replica htc m5 imei kodu lzm acillll

  • Tayfun Sağır dedi ki:

   Bizim kullandığımız tüm kodlar yukarıdadır ve alternatif makale bağlantısı da makalenin en altındadır. Hepsini denemelisiniz.

 15. emirhan dedi ki:

  ben yaptım ama kendi imeisini giriyorum ama olmuyor

 16. buğra dedi ki:

  ıxperia k6 model için imei kodu nedir?

 17. Hakan Değmez dedi ki:

  Kardeş Benım bi blackberryz10 var telefon dubai nin cakması imei atmaya calışıyom imei atamıyorum yani verdiğiniz koddan gbps giriyom imei var ama değiştirmeye tıkladığımda değişmiyor sabitlenmiş o imei oraya değiştiremiyorum ona nasıl bi cüzüm bulabiliriz bu arada telefonumun imeisi kapandı imei başka bi imei atmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 18. kouch dedi ki:

  üstadım Engin tecrübelerine dayanarak fikrinizi almak istiyorum Arabistandan çift hatlı samsung j5 telefonun imeisini pasaporta işletecektik ama imesi uluslarası dolaşıma kapalımış bende mecburen evde kullanmadığımız başka telefonun eimesini bu telefona MTK Engineerin android programıyla yükledim. Elimde tek imei olunca 1.sim e yükledim 2.si boş kaldı. Size sorum 2.hattı zaten kullanmayacağım 2. hattada aynı imeide yazmalımıyım boş kalınca 120 günlük serbes dolaşımdan sonra komple telefonum kapanırmı ? Teşekkeür ederim

  • Tayfun Sağır dedi ki:

   Sadece birine imei yazılması yeterli. Kapanırsa diğeri kapanır. Zaten onu da kullanmayacaksınız. Ama MTK Engineer’la o telefona imei yazılabilir mi o konu şüpheli. Daha sonra yeni imei numarasını *#06# tuşlamasıyla kontrol ettiyseniz problem yok.

   • kouch dedi ki:

    kontrol ettim değişmiş araştırmalarıma göre formatta yada fabrika ayarlarına dönüldüğünde siliniyormuş . Zaten telefonu babam kullancağı için root format vs gerek kalmaz kalsada yeniden bu pragramla hallederim.
    yanıtladığınız için teşekkür ederim

 19. ibrahim dedi ki:

  hocam bir sorum olacaktı.Benım replıka samsun s5 mını telefonum var.Bu telefona ben root attım ve sonrasında bana yasal uyarı gldı.Elınızdekı cıhazın ımeısı kapanacak dıe.Ben bunu araştırdım ve yapmak ıçı pasaport lazımmış fakat benım pasaportum yok.Aldıgım yer ise kuçuk bır işletmeydi internet uzerınden aldım kısacası.Ben kapandıktan sonra yenı bır ımeı atsam çözulurmu sorun yada nasıl yaparm yardım edermısınız?

 20. berat emre dedi ki:

  Abi A5 e imail atmam gerekiyo ama atamiyom yardim edin pls

  • Tayfun Sağır dedi ki:

   Bildiğimiz kadarıyla A serisine imei atılamıyor. Tabi telefon orjinalse. Orjinal değilse zaten yukarıdaki kodlardan biri işe yarayacaktır.

 21. bircan dedi ki:

  Çok teşekkürrr ederimm hiç bilgim olmadığı halde tekefonuma format attım ve imei numarasini yeniden yükledim :)

 22. Muhammed dedi ki:

  hocam kolay gelsin
  bir sorum olacak size yardımcı olursanız çok sevinirim.
  replika Black berry Z10 hd var elimde internete girdiğim gibi kendi kendine bişeyler indiriyor.
  telefonu donduruyor. yüklü olan birkaç uygulama var virüs atıyor telefona.
  ( SEXY- PORN- BUNA BENZER) Uygulamalar durduruyorum yine atıyor. kaldırıyorum kendiliğinden yine o uygulamaları yüklüyor. DU BATERRY Diye bir uygulama var onu yükleyip ordan durdur dediler yaptım bi fayda etmedi aynı sorunları yine yaşıyorum Lütfen yardımcı olurmusunuz Rica etsem. SAYGILAR

 23. Nejdet dedi ki:

  Ya hocam lütfen write IMEI diyorum. Ve bana su yazı çıkıyor IMEI olmuyor
  Çıkan yazı :fail to write ımeı due to radio unavailable or something else lütfen bana mail yoluyla yardım eder misiniz şimdiden teşekkür
  Er
  Mail adesim:nkesip@gmail.com

  • Tayfun Sağır dedi ki:

   Bu hatayla daha önce karşılaşmadık. Ama başka bir kod denemek ya da alternatif yöntemi kullanmak çözüm olabilir.

 24. asdfg dedi ki:

  replika note 3 daha önce ımei attırmıştık telefon kasmaya başlayınca formatladık fakat bu sefer ımeıl kayboldu bunu nasıl düzeltebilirim? ne kadar kod varsa denedim sadece mobil ağ kullanılamıyor diyo yardımcı olun acilllll

  • Kemal Polat dedi ki:

   O imei numarasını kenara, bir yere not etmiş miydiniz? Format sonrası imei silinir ve yeniden yüklemek gerekir. Eğer eski imei numaranız durmuyorsa yeni bir imei numarası bulup, yukarıda anlatılanlardan yararlanarak yükleme yapabilirsiniz.

   • asdfg dedi ki:

    ımeili kaydetmedim ama elimde şuan başka bi ımeıl var.mobil ağ kullanılamıyor diyo kodları deniyorum olmuyo bi türlü. telefon annemindi şimdi kendimi suçlu hissediyorum ne yaptıysam olmadı bide elimde kalır tamamen bozulur diye başka bişeyde deneyemiyorum. bişey olur mu bozulma vs???

 25. Emrah dedi ki:

  Benim kaçak iphone 5 ve kaydetmem gerkio pasaportla o imkanım yok imeil atmayi düşündüm ve bütün kodları girdim imei butonu acilmio kodlari kabul etmio

  • Tayfun Sağır dedi ki:

   Telefon orjinalse pasaport kaydından başka şansınız yok! Replikaysa yani orjinal değilse yukarıdaki kodlardan biri mutlaka işe yarayacaktır.

 26. Can dedi ki:

  Merhaba, elimdeki kore replika s3 mini’nin imei kopyalanmış yeni imei Kd dunu hurda bir samsung’tan kaydettim oldu ancak bu sefer kendiliğinden mobil internete bağlannıyor wifi yayınlarını tarıyor bulundu ikazı veriyor, acaba fabrika verilerine sıfırlarken yanlış bir yeremi kurcalayıp dokundum? Tayfun bey Kolay gelsin

  • Tayfun Sağır dedi ki:

   Kendiliğinden mobil veriyi açıp, kapaması sizin yaptığınız işlemle alakalı değil. Telefonun kendi yapısı bu tip anormalliklere çok müsait. Buna bir uygulama da sebep oluyor olabilir. Tavsiyem imei numarasını bir kenara not etip, tekrar fabrika verilerine döndürmeniz ve imei yüklemesini tekrar yapmanız. Ayrıca telefonda kaldırılabilen, gereksiz tüm uygulamaları da kaldırın.

   • Can dedi ki:

    Çok çok teşekkür ederim, yine öyle yaptım oldu üzerine arka plan veri bağlantısını sıfırladım format atarken konekşın test imgeleri gibi bölümleride sıfırlamıştım. Bakalım ne olacak. Kolay gelsin

 27. fatih dedi ki:

  Mobil aga ulasilamiyor diyor acaba sikinti nerdedir

  • Tayfun Sağır dedi ki:

   imei numarası kayıtsızdır. Kayıtlı bir imei numarası kullandığınızdan eminseniz telefonda şebeke sıkıntısı olabilir.

 28. Zeynep dedi ki:

  Benim telefonum huawei. Bazı kodları deneyince mobil ağ kullanılamıyor yazdı , bazılarında da sadece boşluk çıktı yani bişey olmadı ne yapmalıyım?

 29. ercan dedi ki:

  İyi aksamlar elimde replika cin mali samsung i9300 var fakat android degil imei numarasini nasil degistirebilir veya onarabilirim.? Yardimci olursaniz sevinirim. Not: java destekli replikalar icin verdiginiz kodlari denedim olmadi.

 30. Kadir dedi ki:

  Gprs ye girdim imei seri nosunu yazip wirte imei ye bsmmzi istysonuz yalnz anlmdm bnde imei no. Su yokki oraya ne yazacagm tesekkurler.

 31. Ferhat dedi ki:

  merhabalar acill sormam lazım internete girmeyen bir telin mesela nokia 1110 gibi bu tip internete girmeyen cihazların imeilini atsak internete girme sorunu oluşurmu

 32. Alican dedi ki:

  Herşeyden önce çok teşekkür ederim benim işime yaradı hemde çok ihtiyacım olduğu bir anda. Elinize sağlık

 33. orhan dedi ki:

  NOTE 4 için kode mevcut mu acaba? tesekkur ederim.

 34. KENAN dedi ki:

  MRB ELİMDE SAMSUNG A5 VAR İMEİ DEGİŞMİYOR… *#*#3646633#*#*..KODUNU BULDUM GİRİYORUM GPRS GİRİYORUM İCİNDEKİ ESKİ İMEİ GÖRÜYORUM AMA YAZMA SİLME YAPAMIYORUM MTK ENGİNE KURDUM GENE AYNI YAZAMIYORUM SİLEMİYORUM FORMAT ATTIM AMA GENE SILINMIYOR YAZILMIYOR

  YARDIMCI OLURMUSUNUZ

 35. Arif Armağan dedi ki:

  imei değiştirdim ancak hala mobil ag kullanılamıyor sorunu var. ağ operatörün de otomatik seçim yaptığım da şu an bu ağa baglanılamıyor sorunu var.

  • Halil Akgül dedi ki:

   imei numaranız kayıtlı mı? kayıtlı olmasına rağmen şebeke alamıyorsanız bu donanımsal bir sorun demektir. bir teknik servisin bakması gerekir.

   • Arif Armağan dedi ki:

    Evet kayıtlı kullanmadığım bir telefon dan aldım imei numarasını ama şebeke yok. telefon kore olduğu için fazla önemsemiyorum cevap için tşk ler.

 36. servet dedi ki:

  samsung g130e imei li nasil degiştiririm

 37. sevim dedi ki:

  galaxy mega telefonuma yukarıdaki kodları girmeye çalıştm bi kac tanesinin ardndan arama bölümüne girmemeye başladı hata veriyo ekran kapanıyor

  • Halil Akgül dedi ki:

   telefonunuz orjinal mi replika mı? orjinal telefonlarda kod çalışmaz.bir teknik servise danışmanız lazım.

 38. DCosansel dedi ki:

  Iphone 6 s var imei silindi tekrar imei atmaya çalışıyorum fakat gprs kısmına girince imei yazılacak bölüm çıkmıyor mtk programı ile yapıyorum yine gprs e girince o imei kısmı çıkmıyor nasıl yapabilirim başka ? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

  • editör dedi ki:

   telefonunuz komut ile imei onarımını desteklemiyor demekki, verilan altertif yoldaki mtkdroid tools ile yapmayı deneyin. o da olmazsa farklı yollar araştırın.

 39. Burak dedi ki:

  Merhaba bende not3 var dediğin kodları deneyemedim *#*# yapınca yazdıklarım siliniyor mesela Android Replika Note 3’ler için *#*#3646#*#*
  *#*#3646* burda kalıyor kareye basınca yazdıklarım siliniyor nasıl yapabilirim

 40. hamit dedi ki:

  bir tane iphone 5 s var kore mali imeili kapandı bir türlü açamadık denemedigimiz kodlar kalmadı bilginize sizde mevcutmudur

  • editör dedi ki:

   cihaz android işletim sistemliyse marketten secret code revealer uygulamasını indirip engineering kodunu test edebilirsiniz. o da işe yaramazsa bir teknik servise göstermeniz gerekecek.

   • mahsun dedi ki:

    selam size acil bişy demek istiyorum ya benım şuan s4 korea malı var ama imei kayıtlıda telefon 1 el geldi kartımı takıyorum hizmet yok diyor bu konuyda çok yardmın ıza ihtiyacam var lütfennn ????

    • editör dedi ki:

     imei numaranızı https://www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama adresinden kontrol edin, kayıtdışı veya klon ise yukarıda analtıldığı gibi imei onarımı yapın.

    • salim dedi ki:

     112 acil arama yapıyorsa imei sorunludur
     112 aramıyorsa telefonu sokmen lazım muhtemelen sebeke antenı yerınden cıkmıstır yada en alt kısımda anten gorevı goren 2 adet sarı plaka var onları bıseyle sıyır yada tamırcıye ver hıc ugrasma

 41. orbay dedi ki:

  S.a ben dediğiniz kodlardan ikinci olanndan yaptım imeili deiştrdm verdiniz linkten sorguladım ama hala hizmet yok diyor bunun sorununu yasamadım ama imei lini deiştirene kadar kayıtlı olan imeileri nasıl bulabilirim önerileriniz ??

  • editör dedi ki:

   kullanmadığınız bir telefonun imei numarasını kullanabilirsiniz. işlemden sonra mutlaka telefonu kapatıp açın.

   • orbay dedi ki:

    kullandıgım bir telefonun imeilini atsam attım telefonun imeili gider mı teşekkürler

    • editör dedi ki:

     evet o da kapatılır. ikisini de kullanamazsınız bir süre sonra yani.

     • orbay dedi ki:

      son bişey daha sorucam izninizle bu sisteme kayıtlı olan imeilleri bulmamızın bi caresi yok mu ilk aldımda bu telefon heryerde çekiyordu ama sonradan imei deiştikten sonra hizmet yok arada diyor s3mini replika cihazların imeilin baslangıc rakamları hakkında bir bilginiz varmı ?

      • editör dedi ki:

       imei numarasının hangi cihaza ait olduğu önemli değildir, 3310 imei de yükleseniz çalışır. ara sıra şebeke sorunu yaşıyorsanız bu imnei ile ilgili değildir, donanımsal bir sorun vardır. büyük olasılıkla anten bağlantısında sorun vardır.

 42. sinan dedi ki:

  Ben iraktan lg g3 aldim iki ay sonra kapandi şu verilen butun kodları denedim ama hicbir sekilde şu gizli menü cikmiyor telefon orjinal diyemi cikmiyor acaba orjinal telde imeil nasil degisecem yardimci olursaniz cok sevinirim telefon kapandi ve simdi telefonsuzum

  • editör dedi ki:

   orjinal lg g3 modellerinde kod işe yaramaz. box (program kutusu) ile onarılması lazım. bir teknik servise danışın.

 43. mesut dedi ki:

  Galax mega. İmeil atmam lazim yardim allah rizasi icin

  • editör dedi ki:

   orjinal telefonların imei onarımları sadece box ile yapılabilir. telefonunuz orjinalse bir teknik servise gidin.

 44. esra dedi ki:

  S5 mini italyadan akdım imei değiştirmem gerek çok acil yardımcı olurmusunuz?

  • editör dedi ki:

   telefonunuz replika yani taklit bir telefonsa yukarıdaki kodları deneyin. orjinal bir telefonunuz varsa kendiniz bu işlemi yapamazsanız bir teknik servise danışın.

  • salim dedi ki:

   bu arada s5 mınıler imei onarımı olmuyor imei yazılsa bıle sebeke alamzssınız en ıyısı pasaport uzerınden kayıt yapmaktır

 45. ali dedi ki:

  not 4 replika imeı nasıl yapabilirim….

 46. ısımsızzz dedi ki:

  kayıtlı ama acılmıyo ne gıbı bı sorun olabilirr

 47. ısımsızzz dedi ki:

  bn yaptım ama şimdide hizmet yok diyoo

 48. ismail dedi ki:

  Kral acil donermisin g3 imei degistircem nasil olacak o bi yardimci olabilirmisin

  • editör dedi ki:

   cihaz replikaysa bütün kodları deneyin. kod işe yaramazsa alternaitf oylu deneyin. orjinal telefonsa box ile yapılması lazım. bir teknik servise danışın.

 49. özge dedi ki:

  Benim Lg telefondan nasıl engineer modu açabilirim ?

 50. Numan Talat dedi ki:

  kdların hepsini denedim bazılarında yazı kayboldu ama öyle kaldı yani hiç bi ekran gelmedi donmadıda 1-2 dakika bekliyorum gelmiyor hiçbirşey birde benim bimcell diye söylüyor telefon ama yalnızca acil çağrılar için diyor lütfen cevap verin

 51. ahmet hakan dedi ki:

  tşk. cok yardımcı oldunuz.

 52. ALKO dedi ki:

  Hello
  I have Samsung S 5 , copy made in Korea 9600 bat time to time he restarted alon usally when sambadi call me
  Thanks

  • editör dedi ki:

   hi
   firsth change battery and try. if again happen same problem you can format the phone.

   • ALKO dedi ki:

    I Chang my battery and 2 time i reset factory bat I having problem because he dosent remember IMEI bat still have the same problem because he restarted time to time
    Thanks

    • editör dedi ki:

     all copy phones have problems like yours, if changing battery and formatting not solved your problems maybe there is problem with mainboard. please show to a technical service.

 53. yunus emre dedi ki:

  benim lg g3 cihaza nasıl imei atabilirim hiç bir sitede kodbulamadım yardımcı olursanız sevinirim

  • editör dedi ki:

   cihazınız orjinal ise kod işe yaramaz, box(program kutusu) ile imei onarım işlemi yapılmalıdır. bir teknik servise danışın lütfen.

 54. alko dedi ki:

  i restart (factory) my Samsung s5 bat now i dosnt have IMEI because the phone restarted alone and for that i restarted my phone haw to get IMEI and harvard for Samsung s5 made in Korea i9600 model

 55. koray dedi ki:

  iyi günler replika iphone 6 kodu bilen varmı ?

 56. gamze dedi ki:

  imei numarasını alıcakmıyız napıcaz imei numarası ne bndede şebeke yok diyo s5mini dediğiniz yere geldim numara bölümüne neyazacağım lütfen acele cevaplayın alınıyormu kafadan mı sallıyoruz

 57. can dedi ki:

  Enginermode bölümüne girdim gors ye tıkladım ama imei no su çıkmadı ne yapmam gerek

 58. Edo dedi ki:

  Na telefonu Samsung Galaxy s5 I9600 -REPLICA, uradio sam RESET prema tutorijalu sa YOUTUBE (HARD RESET REPLICA S5 XING LING)dio sa MMC.Nakon toga telefon nevidi SIM karticu. Na drugom telefonu kartica radi.Šta se može uraditi da se telefon dovede u
  ispravno stanje odnosno dase može opet koristiti.Reset rađen jer se telefon sam poćeo rresetovati.(ugasi se sam od sebe pa se ponovo upali, po pozivu ista stvar ..)
  Pozdravljam Edo

 59. kadir dedi ki:

  Bende replika s3 var herşeyi yapıyorum İmei kaydediyor kapatıp açıyorum İmei kontrol yaptığımda yeni İmei gösteriyor ama hattı açmıyor neden? Yardım edin

 60. yasin dedi ki:

  Bb z10 replika imei kodu *#112# muhendilik kodu *#1111# acilis logo kodunu veya nasl yplcgni bilen varsa ne olur soylesin

 61. fahim dedi ki:

  Siri m having replica s5 but I m facing network problem .so I folled the code above n write the new imei number of my own but still not recived network. Pls help me out

 62. zeki dedi ki:

  Benim de s5 var sebeke bulmuyor yardimci olurmusunuz yeni imai numarasini nerden alip yenisini girecegiz bizahmet yardimci olursaniz sevinirim

 63. Enes dedi ki:

  Note3 İml Kod Lazım Kardeş Kore Malı Bir Telefon Bir kere İML Ettim Şimdi Enginars Olan yere gelmiyor acil cvp bekliyomm

  • editör dedi ki:

   yukarıda yazdığımız kodların hepsini deneyin. olmuyorsa marketten secret code revealer uygulamasını indirin.

 64. Sıradan biri dedi ki:

  fail to write IMEI due to …..

  hatası alıyorum bende.
  fabrika ayarlarına çevirdim denedim yine aynı.

 65. ali murat dedi ki:

  s5 mini replika telefona imei nasıl atabilirim

 66. Hazal dedi ki:

  3. Kodu yazdıgımda yazılar siliniyor ama gösterilen ekran açılmıyor. Ayrıca elimde başka bi imei kodu var fakat harfte va onda onu nereye yazmam gerekiyor.

 67. BERDAN dedi ki:

  vallahi helal olsun cok büyük dualar alıyorsun teşekkürler sayın editör

 68. Metin dedi ki:

  Meraba Elimde Replika Iphone 5C Var Telefonu Sıfırlayınca Imei Gitti Imei Değiştirmek İstiyorum Bana Yardım Edin Nolurrrrr

  • editör dedi ki:

   Merhaba, verilen kodları deneyin. size yardımcı olmak için makaleyi yazdık zaten.

   • maruf dedi ki:

    Bende s3mini var ingiltereden gelme yukatdaki kodlari girdim olmuyor tardim edermisin

    • editör dedi ki:

     kodlar sadece replika(taklit) telefonlar içindir. orjinal bir telefonunuz varsa lütfen bir teknik servise danışın. orjinal telefonlarda kod işe yaramaz.

 69. remzi dedi ki:

  mrb arkadaslar acil yardimci olursaniz sevinirim kore iphone 5s var *#3646633# kodunu giriyorum gprs kisminada girdim bi yerde 100 yaziyor inu siliyorum imei yaziyorum fakat sizin dediginiz gibi imei write yazan bi buton falan yok acil yardim edin http://www.facebook.com/remzi.duraq facebook adresimdende ulasabilirsiniz lutfen yardim edin

 70. Muti dedi ki:

  3G li nokia 6700 Slide imei vardır elimde satılıktır kapanmama garantsini veririm…

 71. olcay dedi ki:

  S4 java isletim sistemli. Telefonunkini nasi deistrebilirz

 72. yasemin dedi ki:

  Bende yaptim ama ama yeni imei kaydetmiyor kafadan mi atmam lazim nasil olcak benim s4 mini lutfen yardimci olun

 73. hakan gül dedi ki:

  mrb.
  samsung s5 mini çin malı telefonuma kod bulamıyorum.yardımcı olurmusunuz?tşk…

  • editör dedi ki:

   Merhaba. Cihaz android ise marketten secret code revealers uygulamasini indirin search codes yapin. Engineering mode kodunu bulun.

 74. aydın dedi ki:

  hocam 3646633kodu yazıyorum ımeıwrıte olan yere tıklıyorum kayıt olmuyor eski kod kalıyor orda kodu yazdıktan sonra söylediyor fail to write ımeı due to radıo unavailable or something else hocam yardım olursanız çok sevinırım şebeke yok telefonda :(

  • editör dedi ki:

   hangi cihaz? imei yazılamadı diyor da şimdiye kadar böyle bir sorunlar karşılaşmadık. imei numarasanın doğru bir imei numarası oldğundan emin olun bazı cihazlar imei numarası yanlışsa kaydetmeyebilir veya cihazı sıfırlayıp yeniden deneybilirsiniz.

 75. Emir dedi ki:

  hocam sağolun. telefon note 3 replika. sıfırlayınca seri numarası patladı. sayenizde hallettim. çok teşekkürler…

 76. ömer dedi ki:

  gprs var gprs ye giriyorum ama imei ile hiçbişey yok neden olabilir aceba

 77. Mehmet dedi ki:

  çok teşekkür ediyorum qerçekten çok işe yaradı bu biLqiLer emeğinize sağLık aLLAha emanet oLun …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir