ZTE Yeni Tabletini Türkiye’de Turkcell ile Satışa Sunuyor

ZTE, Turkcell işbirliğiyle yeni tableti ZTE S7L’yi Türkiye’de satışa sunmaya başladı. 7 inç ekran boyutuyla dikkat çeken ZTE S7L kullanıcılar için ergonomik bir yapı vaadediyor.

Dört çekirdekli 1.3 GHz işlemci, Android 5.1 işletim sistemi, 1 GB RAM ve 8GB dahili hafızasına ek olarak 32GB’a kadar arttırılabilir hafıza (microSD) seçeneği sunan ZTE S7L’nin , IPS ekranı  1024 x 600 çözünürlüğünde ve bu ekran ile 178 dereceye kadar görüş açısı sunuyor. 2 megapiksel arka ve 0.3 megapiksel ön kamerası bulunan yeni üründe direk görüntülü görüşme yok. Fakat Google Play’debulunan farklı programlar ile görüntülü görüşme yapabilir. Bluetooth, GPS ve HDMI çıkışı gibi özellikleriyle de geniş bir mobilizasyon imkanı sağlayan ZTE S7L, donanım ve fiyat performansında oldukça iddialı.

ZTE Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürü Murat Sungur Özkan; ZTE’ nin telekomünikasyon çözümleri tedarikçisi olarak dünya lideri konumunda bulunduğunu, bu doğrultuda tüketici elektroniği açısından dikkat çekici bir ülke olan Türkiye’nin kendileri için çok önemli ve ağırlık verdikleri bir pazar olduğunun altını çizdi. Özkan ”kendi markamızla Turkcell işbirliği ile tablet satışlarımıza başlamış bulunmaktayız. Önümüzdeki dönemlerde ise ZTE Blade V6 ve ZTE Blade V7 Türkiye’de satışa çıkarmayı planladığımız ürünler arasında yer alıyor” dedi.

Author: Tayfun Sağır

2 thoughts on “ZTE Yeni Tabletini Türkiye’de Turkcell ile Satışa Sunuyor

  1. İlk tableti 22/12/2016 tarihinde aldım herşey normal güncellemeleri yüklendikten sonra Bluetooth un çalışmadığın farkına vardım servise gönderdim ana kart değişti geldi normal güncellemeleri yüklendikten sonra tekrar Bluetooth un çalışmadığın farkına vardım tekrar servise gönderdim geldi normal bu şekilde 4sefer gitti sonunda tableti yenisi ile değiştirdiler sıfır geldi onda da ilk açtığımda Bluetooth çalışıyordu güncellemeleri yüklerinde Bluetooth çalışması halende çalışmıyor o zaman anladım güncellemelerden bir sorun var
    Boşuna servise gitti yenisi ile değiştirildi
    Bu sorunu başkalarıda yaşadı mı bu sorunu nasıl düzeltebiliriz
    Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum ne yapabilirim teşekkür ederim

    1. Yetkili servisten para iadesi isteyebilirsiniz. Cihazda çözülemeyen bir sorun var neticede. Siz yapmanız gerekeni de yapmışsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir