ZTE Türkiye, açacağı teknik servis merkeziyle en hızlı ve en kaliteli hizmeti vererek müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmayı hedefliyor. 

Mobil cihaz pazarında ciddi bir üretici olan ZTE, Türkiye’de hizmete açacağı teknik servis merkeziyle, kullanıcılarının satış sonrasındaki memnuniyetlerini arttırmak için çalışmalarına devam ediyor. Serviste, ZTE üretimi tüm cihazlara en hızlı ve ekstra ayrıcalıklı satış sonrası hizmetlerinin sunulması hedefleniyor. İstanbul Anadolu Yakasında açılması planlanan ZTE Türkiye teknik servis merkezi, satış sonrası müşteri memnuniyeti alanında da tavizsiz bakış açısıyla müşterilerin beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

Ürünlerin servis aşamasında yedek telefon temini, 1 saat içinde yüz yüze onarım-tamir, kargo ile gelen cihazlara 24 saat içinde tamir imkanı sağlanacak. 20 büyük ilde satış noktalarına kurye hizmeti, garanti dışı tamirlerde %50 işçilik indirimi ve online olarak sıfır komisyonla 6 ay taksitle ödeme imkanı teknik servisin sunacağı hizmetlerden sadece birkaçı.

Her türlü soru için, Çağrı Merkezi – 0850 33 90 983 ve Destek Hattı – teknikservis@zte.com.tr üzerinden ZTE Teknik Servis Merkezi ile iletişim kurulabilecek.

zte-yetkili-teknik-servis

“2016’da Yatırımlarımız Sürecek”
ZTE Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü Murat Sungur Özkan “Planlarımız arasında Türkiye’de büyük ortaklıklarla açılacak fabrikada çok sayıda istihdam sağlanması ve yerli üretim gerçekleştirilmesi yer alıyor. Bu doğrultuda ZTE Türkiye teknik servisinin açılması gelecek planlarımız açısından büyük önem taşıyor. ZTE Türkiye olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetini kısa sürede en üst seviyeye çıkarmak. Küresel alanda ve Türkiye de en çok güvenilen ve sevilen marka olmak adına kaliteli hizmet için tüm planlarımız hazır ve bunları birer birer gerçekleştiriyoruz. Kısa zaman önce ZTE Blade V6 ile Türkiye pazarına önemli bir giriş yaptık. Seriyi devam ettirmeyi düşündüğümüz ZTE Blade V7, Axon ve Nubia, Spro (Akıllı Projektör )önümüzdeki dönemlerde Türkiye’de satışa çıkarmayı planladığımız ürünler arasında yer alıyor” dedi.

ZTE Teknik Servis adresine ve detaylı bilgiye aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz:

www.zte.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir