Apple, yeni model iPhone’ları tanıtması beklenen etkinliğini yarın düzenleyecek. iPhone sızıntılarının süresi dolarken, internete bu sefer yeni nesil iPad’e ait olduğu iddia edilen fotoğraflar düştü.

iPhone 5S ve 5C modelleri yarın TSİ 20.00’da başlayacak olan etkinlikte teknoloji dünyasına sunulacak. Apple’ın parça tedarikçilerinde yaşanan sızıntılar, doğal olarak dikkatini iPad’e çevirmiş durumda.

Apple’ın son dönem sızıntılarında önde gelen isim olan blog yazarı Sonny Dickson, beşinci nesil iPad’e ait olduğunu öne sürdüğü fotoğrar yayımladı.

beşinci nesil ipad

 

iPad’in parçalarının bir araya getirilecek iç donanımından yoksun görüntüsünü sunan fotoğraflar, yeni tabletin bir önceki modeline oranla 3’te 2 oranında daralacağını öne sürüyor. Cihazın kalınlığı ise kendisinden önce sunulan ne yeni tablet iPad Mini ile aynı görünüyor.

Sızıntılarını Apple’ın Asyalı parça tedarikçilerinden yaptığını öne süren Dickson’ın iddiası ne kadar doğru bilinmez ancak galerisinde birçok iddialı fotoğrafa bakabilirsiniz. Galeri için lütfen tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir