Xperia Z4 Yerine Xperia Z3+ Geliyor!

Sony bir süredir merakla beklenen yeni amiral gemisini resmi olarak duyurdu! Ancak model adı Xperia Z4 olması beklenen yeni akıllı telefonun pazara Xperia Z3+ olarak sunulacağı açıklandı.

Sony yeni akıllı telefonuyla ilgili en son Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde açıklamalar da bulunmuş, telefonun bazı detaylarını paylaşmıştı. Fuarda telefonun piyasaya 2015’in ilk çeyreğinde sürüleceğini duyuran Japon teknoloji devinin Xperia Z4’ü duyurması bekleniyordu. Fakat Sony, teknoloji takipçilerini tabiri caizse ters köşeye yatırarak model adını Xperia Z3+ olarak açıkladı. Bu şekilde +(plus) furyasına Apple ve Samsung gibi büyük üreticilerden sonra Sony de katılmış oldu.

Sony yeni modelin çift hatlı versiyonunu da açıkladı; Xperia Z3+ Dual. Ürünün tek farkı çift hat desteği ve geri kalan tüm detaylarıyla Xperia Z3+ modelinin aynısı.

Sony Xperia Z3+ modelinin ülkemizde Temmuz ayında satışa çıkması bekleniyor. Fiyat aralığı için beklenti ise 2500-3000 lira civarı.

sony-xperia-z3+2İddialı özelliklerle gelen Sony Xperia Z3+ ve Sony Xperia Z3+ Dual modellerinin tüm teknik özelliklerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz. Yine aynı bağlantılardan ürünlerin fotoğraf ve videolarına da ulaşabilmeniz mümkün.

Sony Xperia Z3+

Sony Xperia Z3+ Dual

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir