Whatsapp’ta Son Görülme Tarihi Rafa Kalkıyor!

Whatsapp’ın satılmasının ardından yenilik üstüne yenilik! Mobil Dünya Kongresinde açıklamalarda bulunan Mark Zuckerberg, bir yeniliğe daha imza atıyor.

İstemediğiniz kişilere Son Görülme Tarihi’ni Kapatın!

Geçtiğimiz günlerde Kongre’de, Whatsapp üzerinden sesli konuşmanında mümkün olabileceğini söyleyen Zuckerberg, çok geçmeden bir yenilik daha getirerek  Son Görülme Tarihi’ni artık istenmeyen kişilere gösterilmeyeceğini açıkladı. Bundan önce  Son Görülme Tarihi ya herkeze görünüyor ya da hiçkimseye gösterilmiyordu.Fakat bu güncelleme ile istediğiniz kişi ve gruplar dışında kimse son görülme tarihinize ulaşamayacak!

whatsapp

Rehberinizde olmayan kişiler profil fotoğrafınıza erişemeyecek!

Diğer bir yenilikle beraber rehberinizde olmayan kişiler sizlerin profil fotoğrafına erişemeyecek. Yani profil fotoğrafınızın görünebilmesi için her iki tarafında rehberlerinde ekli olması gerekicek. Aksi taktirde profil fotoğrafı gözükmeyecek.

Bir kaç hafta içerisinde çıkarılacak güncellemeyle eklenicek bu özellikler whatsapp’ı daha güvenilir ve kullanışlı kılacağına inanıyoruz.

 

 

Author: Halil Akgül

1 thought on “Whatsapp’ta Son Görülme Tarihi Rafa Kalkıyor!

  1. Ufak bir ekleme benden olsun: Bu güncelleme daha google play store ye gelmedi fakat android kullanıcıları whatsapp in web sitesindeki apk yi indirerek bu güncellemelerin yapılmış olduğu sürümü anında telefonlarına kurabilirler. google play storeye güncelleme gelmesini beklemeden bu özellikleri kullanabilirler yani. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.