Whatsapp’a İlk Yenilik Geldi!

Facebook’un astronomik fiyatla satın aldığı Whatsapp üzerinden artık telefon görüşmesi de  yapılabilecek.

Barcelona’da devam eden Mobil Dünya Kongresi’ne katılan Whatsapp’ın eş kurucularından Koum,artık whatsapp ile kişiler arasında telefon görüşmelerininde olabileceğini söyledi…

İspanya’nın Barcelona kentinde düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) konuşan WhatsApp’ın eş kurucularından Jan Koum, geçmişte gündeme gelen ancak şimdiye kadar resmileşmeyen WhatsApp’tan telefon görüşmesi yapılacağı haberlerini doğruladı.

Kongredeki konuşmasında cebinden 10 yıllık bir cep telefonunu çıkartarak, mobil teknolojisinin ne kadar geliştiğini anlatan Koum, WhatsApp’tan telefon görüşmesi yapmanın yazdan önce mümkün olacağını açıkladı.

whatsapp

Facebook tarafından satın alınmalarına rağmen ”WhatsApp’ın WhatsApp olmaya devam edeceğini” söyleyen Koum, ”Satın alma olayı var ama yakın zamanda büyük değişiklikleri içeren bir katılım olmayacak. İyi çalışan her şeyi muhafaza etmeye devam edeceğiz” dedi.

Aa

Author: Halil Akgül

1 thought on “Whatsapp’a İlk Yenilik Geldi!

  1. Cep telefonu ve teknoloji ile ilgili haberleri sadece sayfanızı kullanarak takip edebiliyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir