Vodafone’dan Bittikçe Dolan Tarifeler

Yeni faturasız Vodafone numarası almak isteyen ve mevcut numarasını Vodafone’a taşımak isteyen abonelerin yararlanabileceği 3 yeni tarife duyuruldu. Bittikçe Dolan Tarifeler ismiyle duyurulan bu tarifelerle paketinizi yenilemek için 30 günlük süreyi beklemenize gerek yok. Üstelik sunulan paketlerin içeriği de gayet doyurucu ve eski paketlerden daha iyi.

Bittikçe Dolan tarifelerdeki internet, dakika veya SMS’i tek tek 10TL karşılığında, tüm tarife içeriğini ise 15TL‘ye dilediğiniz zaman yeniden doldurabilirsiniz. bittikçe dolan tarifeler 1Yeni hat alırken veya numaranızı taşırken  hangi tarifeye geçmek istediğinizi belirterek bu paketleri satın alabilirsiniz.

Tariflerin paket ücretleri ve tarife içerikleri:

BU TARİFELER YENİ ALIMLARA KAPATILMIŞTIR.

BİTTİKÇE DOLAN 1GB: 17 Lira

Heryöne 750 Dakika + Heryöne 1000 SMS + 1GB İnternet

BİTTİKÇE DOLAN 2GB: 22 Lira

Heryöne 750 Dakika + Heryöne 1000 SMS + 2GB İnternet

BİTTİKÇE DOLAN 3GB: 28 Lira

Heryöne 750 Dakika + Heryöne 1000 SMS + 3GB İnternet

Paketleriniz bittiğinde nasıl doldurursunuz?

bittikçe dolan tarifeler 2

Bittikçe dolan tarifeler hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayarak Vodafone resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BİTTİKÇE DOLAN TARİFELER

Author: Halil Akgül

13 thoughts on “Vodafone’dan Bittikçe Dolan Tarifeler

  1. bittikçe dolan 2gb tarifesine nasıl katılabilirim. bu arada ben yanlışlıkla bittilkçe dolan maksi paketini yaptım ama onu istemiyorum. 2gb olanı istiyorum nasıl yapabilirim ?

    1. Şöyle ki 1 ay içinde sadece 1 tarife değişikliği yapılabilir ve bu paketler sadece yeni geçiş yapmış müşteriler için geçerli olur. Konuyla ilgili 542 müşteri hizmetleriyle görüşmeniz gerekecek.

    1. kampnaya değil tarifedir, başka bir tarifeye geçerseniz bittikçe dolan maksi tarifeniz iptal olur. tarife değiştirmek için vodafone.com.tr adresinden self servisi kullanabilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir