Vodafone’da Devreden Heryöne 1500 Dakika 25 TL!

BU KAMPANYA SONA ERMİŞTİR!

Vodafone’da Heryöne 1500 dakika 25 Lira. Üstelik kalan dakikalarınız bir sonra ki aya devrediyor!

Vodafone’nun sadece konuşurum diyen müşteriler için sunduğu paket, hem fiyatı hem de kalan dakikalarında bir sonra ki aya devrediyor olmasıyla kaçınılmaz bir fırsat sunuyor.

Devreden kapmanya’ya numara taşıma ve yeni hat tesisi ile kayıt yapılıyor. Tabii unutulmaması gereken her faturalı paketlerde olduğu gibi bu pakettede 12 aylık taahhüt yapılıyor.

Faturalı devreden 1500 dakika’ya geçmek isteyen müşteriler 12 ay taahhüt vermeleri durumunda faturaya 25 lira , taahhüt verilmediği taktirde 45 lira olarak yansıtılacak.

Bir ay içerisinde kullanılmayan dakikalar bir sonra ki aya devrediyor  ve o ay içerisinde 1500 dakika olan paket içeriğindeki 1500 dakikadan öncelikli olarak kullanılıyor. Devreden dakikaların bitmesi durumunda paketin kendi içeriğindeki 1500 dakika’dan düşülüyor.

Kampanyaya katılıp taahhüt veren aboneler, kapmanyadan çıktıklarında,başka bir tarifeye geçiş yaptıklarında,hatlarını iptal ettiklerinde, numaralarını başka bir operatöre taşıdıklarında kampanyadan yararlanma hakkını kaybedecek ve cezai şart olarak, kapmanyadan çıkış tarihine kadar, kampanya’da kalınan her ay için 25 tl olmak üzere hesaplanacak toplam tutar Vodafone tarafından aboneye gönderilecek fatura bedeli yansıtılacaktır.

Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tıklayınız.

Eğer Vodafone faturalı hattınız var ve tarife değiştirmek istiyorsanız ya da Vodafone faturasız hattınız var ve bu paketi almak istiyorsanız, 1 ay taahhüt yapıp 10 lira indirimle paketi 1000 dakika üzerinden 35 liraya alabiliyorsunuz.

Bu pakettede kullanılmayan dakikalar bir sonra ki aya devrediyor.


Faturasız aboneler ödeme tipi değişikliğiyle 12 ay taahhüt verip pakete kayıt yaptırabilirler.

Faturalı aboneler ise yeniden 12 ay taahhüt yapıp paketi satın almak istiyorsanız ” DEVREDEN12AY ” yazıp 7000 ‘e mesaj göndermeleri gerekiyor. Veya müşteri hizmeletlerini (542)’yi arayabilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tıklayınız.


Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir