Vodafone Yeni Tam Altın Tarifesini Güncelledi!

Vodafone Faturasız yeni tam altın tarifesini güncelledi!

30 Lira’ya  Heryöne 500 dakika, 500 Sms ve 500 Mb internet olan paket güncellemeyle birlikte Heryöne 500 dakika, 1000 Sms ve 2 Gb internet olarak değiştirildi. Ve üstelik her ay dakika’sı, sms’i, internet’i artarak 6. ay sonunda paket 750 Dakika +  2000 Sms  + 2,5 Gb internet oluyor ve bu şekilde devam ediyor. Değişmeyen tek şey ise paketin fiyatı. Fiyatta herhangi bir oynama yok, 30 Lira karşılığında paketi satın alabiliyorsunuz.

Yeni nesil mobil kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik dev bir adım atan Vodafone, hem faturayla uğraşmak istemeyen hem de dakika, sms, interneti bir arada olsun diyen müşterileri için kaçınılmaz bir fırsat sunuyor.

Üstelik ilk aydan sonra her ay 6.aya kadar üstüne koyarak devam eden paket 6. aydan sonra maksimum ulaştığı limitten devam ederek otomatik yenileniyor.

Paketi Yeni hat tesisi ya da kullanmakta olduğunuz hattınızı Vodafone Faturasız Yeni Tam Altın tarifesine taşıyarak satın alabiliyorsunuz…
Dikkat edilmesi gereken noktalardan en önemlisi, paketin her ay 30 lira karşılığında otomatik yenileniyor olmasından kaynaklı, ay’ın dolduğu 5 gün içerisinde hattınıza lira yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Aksi taktirde pakete ek olarak sunulan dakika, sms ve internetten faydalanamıyorsunuz.

 

yeni-tam-altin-tarifesi

Tarifeye geçtikten sonra yükleme yapmadan önce TAM yazıp 7000’e gönderin. Ve her ay Mobil Telsiz Kullanım Ücreti olan 1,45 TL’nin hattınızdan kesiliyor olmasına dikkat edin.

Hattınızda 30 TL olmasıyla birlikte paket her ay otomatik yenilenecektir. Bu süreyi 5 gün geçirmemeye çalışın. Tarifenizdeki dakikalarınızı SOR TAM yazıp 7000’e ücretsiz göndererek anlık olarak sorgulayabilirsiniz.

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir