Ülkemizde faaliyet gösteren en büyük ikinci GSM operatörü olan Vodafone, bugün itibariyle yeni mobil cihazlarını tanıttı. Bir süredir #GörmenLazım etiketiyle reklam çalışmaları yürütülen yeni ürünler 3 akıllı telefon ve bir tabletten oluşuyor.

Geçen sene olduğu gibi bu yıl da operatörler kendi logolarını taşıyan mobil cihazları tanıtmak için yaz mevsiminin hemen öncesini tercih ettiler. Bu dönemde Türk Telekom yeni yapılanma dolayısıyla TT175 gibi bir kaç mobil cihazını diğer operatörlerden daha hızlı duyuyarak, piyasa sürmüştü. Geçtiğimiz günlerde ise Turkcell’in T70 ve T Tablet modellerini tanıtmasıyla gözler Vodafone’a çevrilmişti. Herkes Smart 7’yi tek bir model olarak beklerken, bugün yapılan lansmanla birlikte yeni bir mobil cihaz serisiyle karşılaştığımızı gördük. Farklı fiyat segmentlerinde yer alan 3 farklı akıllı telefon ve 10.1 inçlik Vodafone Tab 7.

Vodafone Smart 7 serisi akıllı telefonları style, ultra ve pro modelleri. Vodafone Smart style 7 5 inç’ken, Vodafone Smart ultra 7 ve Vodafone Smart pro 7 modelleri 5.5 inç ekran boyutlarına sahip. Ürünlerin tamamı Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi kullanıyor ve 4.5G desteği sunuyor. Ürünlerde Vodafone uygulamaları ve Digitürk Play uygulaması entegre olarak gelecek.

vodafone-smart-7-serisi-tanitildi-Vodafone’un yeni mobil cihazları Haziran ayında piyasada olacak ve her model 1 ay arayla raflardaki yerini alacak. Bu kapsamda başlayan ilk model Vodafone Smart style 7 olacak. Ön sipariş döneminde 599 liraya tüketiciyle buluşacak olan serinin en uygun fiyatlısı için ön sipariş döneminden sonra belirlenen satış etiketi 799 lira.

Vodafone Smart ultra 7 modeli de benzer bir kampanyayla 1 Temmuz itibariyle satışa çıkacak ve ön sipariş döneminde 899 liraya satılacak. Sonraki dönem için satış fiyatı ise 1099 lira.

https://www.youtube.com/watch?v=qViDuGW_XmE

Akıllı telefonların sonuncusu ve aslında serinin en güçlü üyesi Vodafone Smart pro 7’nin ise fiyatı henüz açıklanmış değil. Kendisi Ağustos ayında piyasada olacak. Serinin tek tablet üyesi olarak göze çarpan Vodafone Smart Tab 7 de yine 1 Ağustos’ta piyasada olacak ve 749 liralık bir fiyat etiketine sahip olacak. Tablet modelinde ön sipariş dönemi için geçerli olan fiyat ise 699 lira.

Piyasaya ilk çıkacak olan ürün style 7’nin tüm teknik özellikleri, görselleri ve videosu için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Vodafone Smart style 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir