Vodafone Smart 6 Kutu Açılımı

Vodafone’un yeni akıllı telefonu Smart 6’nın kutu açılımını yaptık ve kutu içeriğine göz attık. Aynı zamanda cihazın kurulumun yaparak, ilk izlenimlerimizi de edindik.

Vodafone Smart 6 Haziran ortası gibi tanıtılmıştı ve Temmuz ayıyla birlikte piyasaya çıktı. Daha önce 699 liradan ön siparişe açılan yeni ürün şu an 899 liralık fiyat etiketine sahip.

Smart 6’nın kutusu son zamanlarda gördüğümüz en büyük dizayna sahip. Videoda örneğini gösterdiğimiz gibi yine 5.5 inç ekrana sahip Galaxy E7’den bile büyük. Üstelik kutu içeriği standart!

Vodafone Smart 6 kutusunda USB başlık ve kablodan oluşan 2 parçalı şarj cihazı, kulaklık, kart çıkarma aparatı ile kitapçıklar yer alıyor. Şarj cihazı 5V-1.5A, beyaz renk ve üzerinden ZTE logosu yok.

Kulaklık iPhone 4 serisine benzer bir tasarımda, beyaz ve kulak içi değil. Kumandaya sahip olmayan kulaklığın üzerinde sadece mikrofon var.

Kitapçıkların bulunduğu bölüm de standart bir şekilde kullanım klavuzları ve garanti belgesinden ibaret. Tabi bazı tanıtım kitapçıkları da aynı bölümde yer alıyor.

Vodafone Smart 6’nın bir kaç günlük test sonrası incelemesi sitemizde olacak.

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir