Vodafone Faturalı FreeZone Esnek Ekstra Tarifesinde Her Yöne 750 Dakika + 6.000 Sms + 3 Gb İnternet 39 Lira!

Kısa bir süre önce Faturalı Duble İnternet tarifesini sonlandıran Vodafone, faturasız hatlarda da adı geçen esnek tarifesini biraz değiştirerek faturalı hatlara da sunuyor.

FreeZone Faturalı Esnek EKSTRA tarifesi, 25 yaş altı abonelerine sunduğu bir tarifedir. Dolayısıyla hat sahibinin 25 yaş altında olması veya 25 yaş altında birisini kullanıcı olarak göstermesi zorunludur.

Faturalı Esnek EKSTRA tarifesine geçmek için Vodafone Faturalı yeni bir hat almanız veya numaranızı Vodafone Faturalı Esnek EKSTRA tarifesine taşımanız gerekir.

Tarifenin asıl ücreti 45 liradır. 12 Ay taahhüt verilirse 6 Liralık bir indirim kazanılıyor ve 39 Lira olarak fatura ediliyor.

Kampanyadan sadece Esnek Tarife ve Esnek Ekstra Tarife aboneleri yararlanabilir ve tarife 28.02.2015 tarihine kadar devam edecektir.

FreeZone faturalı esnek ekstra tarifesine geçen aboneler memnun kalmadıklarında müşteri hizmetleri yardımı ile ayda bir defa olmak üzere istedikleri kadar FreeZone Esnek  tarifesine geçiş yapabilir ve tekrar eski tarifesi olan FreeZone Esnek EKSTRA tarifesine dönebilirler.

Faturalı Esnek tarifesi her yöne 500 dakika, 4.000 sms ve 2 gb internet ( 29 lira ) kapsamaktadır. Bu tarifeye göz atmak için makalenin altında ki ilgili linke tıklayın.

Faturalı Esnek EKSTRA tarifesi her yöne 750 dakika, 6.000 sms ve 3 gb internet sunuyor.

Vodafone-esnek-ekstra

Vodafone Faturalı Esnek EKSTRA Tarifesine mevcut FreeZone Faturalı aboneler de geçebiliyor. Bunun için ESNEK EKSTRA yazıp 7000‘e kısa mesaj göndererek tarifeye geçer dilerse 12 Ay taahhüt verip kampanyalı fiyattan faydalanabilmek için ESNEK KAMPANYA yazıp 7000‘e ücretsiz kısa mesaj göndererek kayıt yaptırabilir.

Tarifede kalan hakları sorgulamak için OZET yazıp 7000‘e mesaj gönderin.

Tarifelerden memnun kalmayıp iptal edecek olanlar için dikkat etmeleri gereken taahhüt bitmeden iptal ettikleri zaman ay sonu faturasına cezai şartlar uygulanır. Bu durumla karşılaşmamak için öncelikle müşteri hizmetlerinden bilgisini alın.

Tarifedeki internet  ve dakikalarınızı bitirdiğinizde tarifeye ek paketler alabiliyorsunuz.

5 Lira’ya Her Yöne 150 dakika almak için HEMEN DK yazıp 7000‘e kısa mesaj gönderin.

9 Lira’ya 1 Gb İnternet satın almak için HEMEN İNTERNET yazıp 7000‘e kısa mesaj gönderin.

Vodafone Faturalı FreeZone Esnek EKSTRA Tarifesi Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tıklayın!

Vodafone Faturalı FreeZone Esnek Tarifesini İncelemek İçin Lütfen Tıklayın!

3 thoughts on “Vodafone Her Yöne 750 Dakika 6.000 Sms 3 Gb İnternet 39 Lira!”
    1. O hediye hee ay 1 gb olaral tanımlanır. Vodafone self servisten kontrol edebilirsiniz. Tanımlanmadıysa müşteri hizmetleriyle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir