Vodafone FreeZone Faturalı Esnek Tarifesinde Her Yöne 500 Dakika + Her Yöne  4.000 Sms + 2 Gb İnternet 29 Lira!

Kısa bir süre önce Faturalı Duble İnternet tarifesini sonlandıran Vodafone, faturasız hatlarda da adı geçen esnek tarifesini biraz değiştirerek faturalı hatlara da sunuyor.

FreeZone Faturalı Esnek tarifesi, 25 yaş altı abonelerine sunduğu bir tarifedir. Dolayısıyla hat sahibinin 25 yaş altında olması veya 25 yaş altında birisini kullanıcı olarak göstermesi zorunludur.

Faturalı Esnek tarifesine geçmek için Vodafone Faturalı yeni bir hat almanız veya numaranızı Vodafone Faturalı Esnek tarifesine taşımanız gerekir.

Tarifenin asıl ücreti 35 liradır. 12 Ay taahhüt verilirse 10 Liralık bir indirim kazanılıyor ve 29 Lira olarak fatura ediliyor.

Kampanyadan sadece Esnek Tarife ve Esnek Ekstra Tarife aboneleri yararlanabilir ve tarife 28.02.2015 tarihine kadar devam edecektir.

FreeZone faturalı esnek tarifesine geçen aboneler memnun kalmadıklarında müşteri hizmetleri yardımı ile ayda bir defa olmak üzere istedikleri kadar FreeZone Esnek Ekstra tarifesine geçiş yapabilir ve tekrar eski tarifesi olan FreeZone Esnek tarifesine dönebilirler.

Faturalı Esnek Ekstra tarifesi her yöne 750 dakika, 6.000 sms ve 3 gb internet ( 39 lira ) kapsamaktadır. Bu tarifeye göz atmak için makalenin altında ki ilgili linke tıklayın.

Faturalı Esnek tarife her yöne 500 dakika, 4.000 sms ve 2 gb internet’i 12 ay kalma sözü ile 29 liraya sunuyor.

Vodafone-esnek

Vodafone Faturalı Esnek Tarifesine mevcut FreeZone Faturalı aboneler de geçebiliyor. Bunun için ESNEK yazıp 7000‘e kısa mesaj göndererek tarifeye geçer dilerse 12 Ay taahhüt verip kampanyalı fiyattan faydalanabilmek için ESNEK KAMPANYA yazıp 7000‘e ücretsiz kısa mesaj göndererek kayıt yaptırabilir.

Tarifede kalan hakları sorgulamak için OZET yazıp 7000‘e mesaj gönderin.

Tarifedeki internet  ve dakikalarınızı bitirdiğinizde tarifeye ek paketler alabiliyorsunuz.

5 Lira’ya Her Yöne 150 dakika almak için HEMEN DK yazıp 7000‘e kısa mesaj gönderin.

9 Lira’ya 1 Gb İnternet satın almak için HEMEN İNTERNET yazıp 7000‘e kısa mesaj gönderin.

Tarifelerden memnun kalmayıp iptal edecek olanlar için dikkat etmeleri gereken taahhüt bitmeden iptal ettikleri zaman ay sonu faturasına cezai şartlar uygulanır. Bu durumla karşılaşmamak için öncelikle müşteri hizmetlerinden bilgisini alın.

Vodafone FreeZone Faturalı Esnek Tarifesi Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tıklayın!

Vodafone FreeZone Faturalı Esnek EKSTRA Tarifesini İncelemek İçin Lütfen Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir