İnternet dünyasına yeni bir soluk getiren Vodafone, hızını ve kalitesini son dönemlerde oldukça geliştirdi. Üstelik paket tutarını aşma korkusu olmaksızın internet keyfini çıkartabilirsiniz.

3g teknolojisiyle internet keyfini yaşamak isteyen Vodafone aboneleri için Aylık Aşımsız Olarak karşımıza çıkan Vodafone İnternet Paketlerine makalemizin devamında detaylıca değineceğiz. Abonelikler Sms ve Müşteri hizmetleri gibi yeterli bakiye olması durumunda satın alınabilir. Bu bakımdan satın alacağınız internet paketinin fiyatıyla birlikte, aylık kesilecek vergiyide göz önünde bulundurarak yükleme yapmanızı tavsiye ediyoruz…

Ayrıca Vodafone bayilerinde internet paketleri direk olarak hattınıza tanımlanabiliyor. Ve üstelik 4 Gb internet paketini de Vodafone bayilerinden yükletebilirsiniz.

Diğer dikkate almanız gereken nokta ise ; Süper İnternet Paketleri’ni kullanabilmek için hattınızın GPRS ve/veya 3G gorüşmelerine açık ve telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmekte. Bu ayarlar yapılmamış ise internet paketiniz olmasına rağmen internete giremezsiniz!

İnternet Ayarlarının Nasıl Yapıldığını Görmek İçin Lütfen Tıklayın.

Evet… İnternet ayarlarını yaptıktan sonra kolaylıkla internet paketide satın alabiliriz…

Öncelik olarak her akıllı cihazda bulunan Facebook ve Twitter programlarını Aylık Sınırsız alabileceğiniz paketten başlayalım.

 • Aylık 6 Tl’ye Facebook ve Twitter’a Sınırsız girebileceğiniz paketi satın alabilmeniz için yapmanız gereken ABONE YENIFT yazıp 3636‘ya mesaj göndermek. Bu paketi iptal etmeniz için IPTAL YENIFT yazıp 3636 sms gönderiyorsunuz. Bu paket sadece Facebook ve Twitter kullanımı sağlar. Dolayısıyla ya mobil uygulama ya da http://m.facebook.com ve http://m.twitter.com bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Vodafone’nun diğer internet paketleri aylık olup, kotasında duran ve buna ek olarak alınabilecek paketlerle internete erişiminizi sağlıyor.Bu paketlerde dikkate almanız gereken esaslar şunlardır ; 

Satın aldığınız paketler 30 gün geçerli olup, aldığınız tarihten önce limiti %100 doldurduğunuz taktirde internet hızınız 1 mbps’a düşüyor ve internete erişiminiz kesiliyor.

Paketin yenilenmesini beklemek istemiyorsanız; ek paket satın alıp tekrardan aldığınız paket limiti kadar internete bağlanmaya devam ediyorsunuz.

Aldığınız paketler 30 gün bitiminde hattınızda yeterli bakiye olduğu taktirde otomatik olarak yenileniyor.

Satın aldığınız paketlerden kalan limit bir sonraki aya devretmez ve  ay sonunda sıfırlanır.

Paket kalan miktarını veya paket iptali için Müşteri Hizmetlerini arayabilir, sms gönderebilir ya da Vodafone Self Servis seçeneğini kullanabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hatlar için Aşımsız İnternet Paketleri…

 • AŞIMSIZ AYLIK 250 MB

12 TL’ye 1 Aylık geçerli Aşımsız 250 Mb İnterneti satın alabilmeniz için ABONE 250NET yazıp 3636 ‘ya mesaj gönderiyorsunuz. Paketten kalan miktarı sogrulamak için SORGU 250NET, paketi iptal etmek için ise IPTAL 250NET yazıp 3636‘ya mesaj göndermeniz yeterli.

 • AŞIMSIZ AYLIK 500 MB

16 TL’ye 1 Aylık geçerli Aşımsız 500 Mb internet paketini satın almak için ABONE 500NET yazıp 3636 ‘ya mesaj gönderin. Kalan limitinizi sorgulamak için SORGU 500NET , paket iptali için IPTAL 500NET yazıp 3636 ‘ya mesaj gönderebilirsiniz.

 • AŞIMSIZ AYLIK 1 GB

22 TL’ye 1 Aylık geçerli Aşımsız 1 Gb internet için ABONE SUPER1GB yazıp 3636 ‘ya mesaj gönderiyorsunuz. Kalan paket limitinizi öğrenmek için  SORGU SUPER1GB , iptali için IPTAL SUPER1GB yazıp 3636 ‘ya mesaj göndermelisiniz.

 • AŞIMSIZ AYLIK 2 GB

30 TL’ye 1 Aylık geçerli Aşımsız 2 Gb internet paketini satın almak için ABONE SUPER2GB yazıp 3636‘ya mesaj gönderin. Kalan paket limitinizi öğrenmek için SORGU SUPER2GB, iptali için IPTAL SUPER2GB yazıp 3636‘ya mesaj yollayın.

Vodafone Aşımsız İnternet paketlerinin yanı sıra abonelerine özel ek paketler de sunuyor. Aşımsız satın aldığınız her paketin limitini bitirdiğinizde, ek paket satın alabilirsiniz…

Vodafone Faturasız Hatlar için EK İnternet Paketleri

 • HAFTALIK EK 250 MB

5 TL’ye bir hafta geçerli 250 Mb almak için ABONE H250MB yazıp 3636 ‘ya mesaj gönderiyorsunuz.Paketten kalan limitinizi öğrenmek için SORGU H250MB yazıp 3636 ‘ya mesaj gönderin.

 • GÜNLÜK EK 250 MB

2 TL’ye Günlük 250 Mb satın almak için ABONE G250MB yazıp 3636 ‘ya mesaj gönderin. Paketten kalan limitlerinizi SORGU G250MB yazıp 3636 ‘ya mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

 Gençlere Özel Vodafone Faturasız İnternet Paketleri

 • FATURASIZ GENC 500 MB

11 TL’ye Aylık 500 Mb internet paketini satın almak için ABONE FZ500MB yazıp 3636 ‘ya mesaj gönderin. Paketi 26 yaş altında ki aboneler satın alabilir.

Üstelik  ÖZGÜR GENÇ tarifesindeyseniz Pakete Ek olarak Akşam 9’dan Sabah 9’a kadar Vodafone’lularla 2000 dakika hediye.

Paket iptali için  “ IPTAL FZ500MB ” yazarak 3636 ’ya SMS atabilirsiniz.

 • FATURASIZ GENÇ 1 GB

15 TL’ye Aylık 1 Gb İnternet paketini satın almak için ABONE FZ1GB yazıp 3636 ‘ya mesaj gönderin. Paketi 26 yaş altında ki aboneler satın alabilir.

Üstelik  ÖZGÜR GENÇ tarifesindeyseniz Pakete Ek olarak Akşam 9’dan Sabah 9’a kadar Vodafone’lularla 2000 dakika hediye.

Paketi iptal etmek için IPTAL FZ1GB yazıp 3636 ‘ya mesaj gönderin.

Vodafone Faturasız İnternet Paketleri İçin Daha Detaylı Bilgiye Ulaşmak İstiyorsanız Lütfen TIKLAYIN.

Vodafone Gençlere Özel Faturasız İnternet Paketleri İçin Daha Detaylı Bilgiye Ulaşmak İstiyorsanız Lütfen TIKLAYIN.

14 thoughts on “Vodafone Faturasız İnternet Paketleri”
 1. 5 tl ye Ek 250 mb internet veriyor. Bunu nasıl iptal edebiliriz acaba bilen varsa yorum yazabilir mi

 2. Arkadaşlar Merhaba.Ben bittikçe dolan mini tarifesini kullanıyorum ve ayrıyetten 500 mb internet ek paketim var .Tarifem dışındaki ek paketi nasıl iptal ederim?Bilgisi olan yorum yazsın..Teşekkürler…

 3. ya bende 1GB haftalık internet aldım 10 tllik fakat iptal edemedim bir türlü sms attığımda paketle ilgili isleminizi gerceklestiremiyoruz online servis te ek pakete sahip olmadıiginiz için falan falan diyor 1.5 aydır iptal edilmedi başka pakette alınmıyor paket yapıştı resmen kafayı yiyicem lütfen yardım edin:((

 4. Kontor yükledim aşimsız internet yüklettim ama şuan internetim yok kontorum boşuna gitti

 5. wodafone aylık Facebook paketi neden kotalı anlamıyorum diğer hatlarda böyle bir şey yok neden böyle kota uygulanıyor Wodafone geçtim pişman oldum bilginize

 6. ben freezonelym. ama paketime ek olarak 7000 üzerinden 1 gb daha intrnet yapmıştım. bunu nasıl iptal edebilirim??

 7. bu intenet devamlı kesiliyor iki dakika kullanamıyorum yazıkya bune olmıcaksa verdigim parayı geri verin başka bir şebekeden alayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir