Vodafone Faturasız Hatlara Sunduğu Tarifeleri Güncelledi!

Vodafone faturasız hat kullanıcılarına sunduğu tarifeleri güncelleyerek, yeniledi.

Artık faturalı hat tarifelerine daha çok benzeyen yeni ön ödemeli tarifeler, Mart ayı itibariyle kullanıcıların beğenisine sunuldu. Bu değişikliğe göre artık Vodafone ön ödemeli hat alan ya da faturalıdan ön ödemeli hatta geçiş yapan müşteriler, Cep Kazan ve Cebine Göre tarifelerinden yararlanamayacak. Ancak hâli hazırda ilgili tarifeleri kullananlar, aynı tarifeden kullanıma devam edebilecek. İstenildiği taktirde ise yeni tarifelere geçiş yapılabilecek.

Yeni tarifeler aynı zamanda ek paket alımlarına da imkan sağlıyor. Bu paketler tıpkı diğer tarifelerde olduğu gibi konuşma, kısa mesaj, internet ya da yurt dışı kullanım odaklı olabiliyor.

Altın tarifelerin en göze çarpan özelliği ise kullanılan paketin, kullanım sürdürüldüğü taktirde 6 aya kadar artıyor olması. Örneğin 500 dakika ile başlayan tarife 6 ay sonra 750 dakikaya kadar çıkabiliyor.

vodafone-yeni-tarifeler

 

Vodafone bu değişiklikle uzun bir aradan sonra ön ödemeli hat tarifelerini tamamen değiştirmiş oldu. Ayrıca eski tarifeleri sürdürmek yerine kaldırma ve yenileriyle değiştirme yoluna gidildi.

Tarife detayları yakında ceplik.com’da olacak. Ancak şimdilik bu yeniliğin detaylarına Vodafone resmi sitesinden göz atabilirsiniz.

Vodafone Altın Tarifeler

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.