Paket Güncellenmiş ve 17 Lira olarak Yenilenmiştir!

Vodafone Faturasız Duble 500 Tarifesi – Her yöne 500 Dakika + 500 MB İnternet 17 Lira.

Vodafone yeni hat alacak ya da taşıma yapacak olan abonelere bir yeni avantaj daha sunuyor. Her yöne 500 dakika ve 1 gb internet sunduğu tarife hem faturasız hem de avantajlı.

Vodafone bu paketi tarife olarak sunduğu için herhangi bir katılım için mesaj göndermeye gerek yok. Tarifeye kayıt olduktan itibaren yeterli bakiye olması halinde otomatik olarak 30 günlük periyotlar halinde yenilenecektir.

Paket faturasız olduğu için hat alırken veya numara taşırken işlemi gerçekleştireceğiniz mağazada bulunan çalışanlara geçmek istediğiniz tarifeyi lütfen belirtin.

Dediğimiz gibi tarifeye geçmek için yeni Vodafone faturasız hat almak veya Vodafone faturasız duble 500 tarifesine numara taşıma yapmak gerekiyor.

Paket  faturasız bir tarife ve her ay otomatik olarak yenilenen bir paket. Bunun için hattınızda yeterli bakiyenin olması gerekiyor. Bunun için ise paketin bitmesine yakın gelen bilgilendirme mesajından sonra yükleme yapmanızı tavsiye ederiz. Dikkatinizden kaçmaması gereken noktalardan biride aylık kesilen verginin 1.41 kuruş olarak her ay hattınızdan çekiliyor olması.

Vodafone bakiye yükleme yapan mağazalarda artık 17 TL  yükleme yapabiliyor olmanız bu sorunu ortadan kaldırır nitelikte. 19 TL yerine 22 TL yükletmeniz olası bir problemi ortadan kaldıracaktır…

Duble 500 tarifesi 13 Haziran itibari ile başvuru yapan aboneleri kapsamaktadır.

Tarifenizdeki dakikalarınızı SOR DUBLE500 yazıp 7000’e ücretsiz göndererek anlık olarak sorgulayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen Vodafone Cep Merkezine veya Müşteri Hizmetleriyle irtibata geçin.

Vodafone Faturasız Duble 500 Tarifesi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tıklayın!

Dilerseniz Vodafone Faturasız Duble 1000 Paketinede Göz Atabilirsiniz. Lütfen Tıklayın!

 

8 thoughts on “Vodafone Faturasız Duble 500 Tarifesi”
  1. Duble 500 paketini yapmak istiyorum ama TC kimlik numarasi gecersiz lutfen kontrol edip tekrar deneyiniz.Talebiniz gerceklestirilememistir. Bu mesaj geliyor ne yapmayiliyim ???

    1. duble 500 paketinin tc kimlik numarasıyla bir ilgisi yoktur. DUBLE500 yazip 7000’e gönderin. hata alıyorsanız mğşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

  2. duble 500 paketini iptal edip başka paket yapmak istiyorum ama nasıl yapacagımı bilmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir