Vodafone Faturasız Duble 1000 Tarifesi

Paket Güncellenmiş ve 29 Lira olarak Yenilenmiştir!

Vodafone Faturasız Duble 1000 Tarifesi! Bence bakmadan geçmeyin!

Vodafone faturasız Duble 1000 Tarifesinde Her yöne 1000 dakika + 1 Gb internet 29 Lira ! 

Bu paket hem konuşmayı bol yaparım, hem de bunun yanında internet’e de girmek isterim diyenler için.

Vodafone’un yeni çıkardığı Duble 1000 paketi, dakika içeriğiyle bir hayli başarılı gözüküyor. Tam tamına 1000 dakika.

Yeni yeni paket güncellemeleri yapan operatörler hem paket içeriğini genişletiyor hem de fiyatı düşürüyor. Bu sevindirici bir durum. Çünkü numara taşıma yapıldıktan sonra ve üstelik ücretsiz olmasıyla, aboneler artık mevcut operatöründe kalmaktansa, daha avantajlı ve daha ucuz paketin olduğu operatöre geçiş yapabiliyor. Böylelikle operatörler müşteri çekebilmek amacıyla yaptığı kampanyalar hem kullanıcıyı hem de operatörleri sevindiriyor.

Vodafone Faturasız Duble 1000 Tarifesine yeni hat tesisi ve numara taşıma yapan aboneler katılabiliyor. 

Paket faturasız olduğu için hat alırken veya numara taşırken işlemi gerçekleştireceğiniz mağazada bulunan çalışanlara geçmek istediğiniz tarifeyi lütfen belirtin.

Dediğimiz gibi faturasız bir tarife ve her ay otomatik olarak yenilenen bir paket. Bunun için hattınızda yeterli bakiyenin olması gerekiyor. Bunun için ise paketin bitmesine yakın gelen bilgilendirme mesajından sonra yükleme yapmanızı tavsiye ederiz. Dikkatinizden kaçmaması gereken noktalardan biride aylık kesilen verginin 1.41 kuruş olarak her ay hattınızdan çekiliyor olması.

Vodafone bakiye yükleme yapan mağazalarda artık 22 TL yükleme yapabiliyor olmanız bu sorunu ortadan kaldırır nitelikte. 30 TL yerine 30 üzeri TL yükletmeniz olası bir problemi ortadan kaldıracaktır…


Paketi satın alan aboneler kalan bakiye sorgulama için SOR DUBLE1000 yazıp 7000’e mesaj göndermeleri yeterlidir.

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen Vodafone Cep Merkezine veya Müşteri Hizmetleriyle irtibata geçin.


Vodafone Faturasız Duble 1000 Tarifesi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tıklayınız.

Dilerseniz Vodafone Faturasız Duble 500 paketinede göz atabilirsiniz. Lütfen Tıklayın!

Author: Halil Akgül

42 thoughts on “Vodafone Faturasız Duble 1000 Tarifesi

  1. Peki müşteri hizmetlerine kalan dakikalarımı nasıl öğrenirim diye sormandınız mı?

   KALAN ya da OZET yazıp 7000’e gönderip deneme yapın.

 1. ben sor duble 1000 tarifesine geçtim
  bakiye sormak için SOR DUBLE1000 yazıp 7000 gönderiyorum gelen mesajda bu tarifeye üye değilsiniz yazıyor

  1. tarifebu, tarifeyi değiştirmeniz gerekir. müşteri hizmetlerinden veya vodafone.com.tr selfservisten tarife değişikliği yapabilirsiniz.

   1. tl yükledim hattım kapanmasın dıye tarıfemi yenilemiş bunu iptal edip Tl’yi geri alma gibi bir ihtimal var mı ? Yurt dışında kullanamıyorum çünkü hiç birini. Boşuna param gitti . Yenileme olayınıda unutmuşum kendiliğinden yenilendi malesef..

    1. Paket iptali pek mümkün olmuyor. Wodafone.com.tr den selfservise giriş yapıp tarife değiştirebilirsiniz. Ama paranızı iade etmezler.

 2. Bu ay 22 tl olmuş eskiden 19 tl idi.bu yüzden ona göre yükleme yapmıştım.tarife yenilenmedi.bi dahaki ay yenilenir mi yada yenilenmesi için ne yaomam gerek

  1. normalde 12 ay sabit kalması gerekirdi ancak vodafone neden böyle bir değişiklik yaptı bilemiyoruz, müşteri hizmetleriyle görüşün lütfen.

 3. 19 tlye 12 ay diyorsunuz fakat ben bu tarifeye geçeli henüz 12 ay dolmadan 22 tl karlılığında yenileneceğini söylüyor neden 22 tl peki ?

  1. Hayır değişmedi, aldıığınız tarihten itibaren 12 ay boyunca 19 liraya almaya devam edebilirsiniz.

 4. Ben bu tarifeye yeni geçtim 2 turkcell hattın daha var annemin kullandığı şimdi onlarİda geçirmek ustiyorum be zamana kadar geçerli ?

 5. vodafone ye yeni gecenler icin mi bu tarife eski hatlılar niye geçiş yapamıyor yada onlara böyle uygun tarife düzenlenmiyor

  1. internete girebiliyorsanız onlara da girebilmeniz lazım. internet ayarlarınızı sıfırlayıp deneyin düzemezse format atmanız gerekebilir.

 6. Duble 1000 tarifesiyle birlikt hattimi tasidim ama hattimda 20 tl olmasina ragmen paketim aktif degil. Ya da nerdenb ogrenicem aktif olup olmadigini

  1. Paketi satın alan aboneler kalan bakiye sorgulama için SOR DUBLE1000 yazıp 7000’e mesaj göndermeleri yeterlidir. Ya da musteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

  1. tarife değiştirmeniz gerekecek. şifrenizle vodafone.com.tr sitesine girip ya da müşteri hizmetlerini arayıp değiştirebilirsiniz.

 7. vodafone numara taşırken hangi tarife die sorduklarında herhangi bir tarifeye geçmek istemiyorum diyemiyor muyuz. ?

  1. Vodafone Faturasız Duble 1000 Tarifesine yeni hat tesisi ve numara taşıma yapan aboneler katılabiliyor.

   birşey yazıp göndermeniz gerekmiyor. hattı aldığınızda veya taşıma yaptığınızda bu tarifeye geçmek istediğinizi söylemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir