Vodafone Faturasız Efsane Altın Tarifesinde her yöne 500 dakika + her yöne 1.000 SMS +  2 GB internet 25 Lira!

Vodafone, faturasız hatlara özel sunduğu efsane altın tarifelerini  kullanıcılara bugünden itibaren sunmaya başladı.

Tarife oldukça avantajlı. Genel itibariyle 500 dakika kullanıcılar için yeterli bir dakika süresi. Önemli avantajlarından diğerleri SMS ve internet’i bir arada olması. Üstelik 2 GB internet sunuyor.

Turkcell’in buna benzer çıkarttığı paket kısa sürede yüksek miktarda kullanıcıya ulaşmıştı. Bu tarifenin de bir hayli kullanıcı sayısına ulaşacağını tahmin ediyoruz.

Efsane Altın Tarifesinde her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2 gb internet 25 Lira!

Tarifeye kayıt olmak için Vodafone faturasız yeni bir hat almanız veya numaranızı Vodafone faturasız tarifesine taşımanız gerekir. Yeni hat alırken veya taşıma yaparken işlem yaptığınız bayiye mutlaka bu tarifeye geçmek istediğinizi belirtin.

Ürün, paket özellikli bir tarife! Dolayısıyla mesaj yoluyla alabilmek mümkün değil. Sadece tarifeye geçiş yapıp, bakiye yüklemesi yaptıktan sonra otomatik olarak bakiyenizden çekilir ve paket yüklenir.

Ayrıca her ay bakiyenizden kesilen 1.41 kuruşluk vergiyi unutmayın. Çünkü lira şeklinde yükleme yapılması gerektiğinden dolayı bakiyenizden otomatik olarak çekilir ve dolayısıyla tarifeniz yenilenmeyebilir.  27 Lira yüklenmesi olası aksilikleri engelleyecektir.

Vodafone-efsane-altin-tarifeler

Bakiyenizi SOR EFSANE2 yazıp 7000’e ücretsiz göndererek anlık olarak sorgulayabilirsiniz.

Tarife kendini otomatik olarak her ay bakiye yüklemesi yapılması karşılığında yeniler. Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Ayrıca Vodafone efsane altın tarifeleri kapsamında 500 dakika + 1000 SMS + 1 Gb internet 18 Lira olan tarifesi de mevcut. Bu tarifeyi incelemek için lütfen tıklayın!

13 thoughts on “Vodafone Efsane Altın Tarifesinde Her Yöne 500 Dakika 1000 SMS 2 GB 25 Lira!”
 1. arkadaslar ben vodafone kullanıcı degılım ama kullan arkadaslarıma olan yardımlarımdan dolayı bılgım var ınternet uzerınden her turlu ıslemı gerceklestıre bılırsınız vodafone tr den sadece neyı aradıgınızı ıyı blmelısınız ınternet uzerınden yağpamıyorum dıyorsanız onlara yardımcı olmak ıcınde musterı temsılcısı var aslında yapılacak her turlu ıslmın hem dogru hem hızlı hemde kolay yoludur musterı temsılcısı

   1. Tayfun bey ;
    Ben firsat2GB tarifesindeyim ama iptal edip efsane1 tarifesine geçmek istiyorum .. Desteğinizi bekliyorum

    1. Bahsettiğiniz tarifeye geçiş için gerekli koşulları sağladığınızı sanmıyorum. Çünkü o tarifeye geçmek için numara taşımış ya da yeni hat almış olmanız gerekiyor. Tabi müşteri hizmetlerini arayarak kesin bilgi alabilirsiniz.

   1. Tayfun bey ben bunu İptal etmek istiyorum bi daha da yapmıyacagim nasıl iptal ederim Allah askina yardım eder misiniz?

    1. 7048’i arayarak tarife değişikliği yaparsanız, otomatik olarak iptal etmiş olursunuz.

     1. Tayfun bey ben aradım 7048 ama benim tarife orada yok ben mega 19 tarifesine geçtim şimdi lira yukleyince hangisi olur

      1. Çıkmayan tarifenin suresi dolmuş demektir. Hangi tarifede olduğunuzu net olarak anlamak için operatörden gelen mesajları kontrol edebilir ya da 542 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir