Vodafone Faturasız Efsane Altın Tarifesinde her yöne 500 dakika + her yöne 1.000 SMS +  1 GB internet 18 Lira!

Yanlış görmediniz. 18 Lira! Biz de gördüğümüzde oldukça şaşırdık ve büyük patlama yapar dedik.

Vodafone, faturasız hatlara özel sunduğu tarifeyi  kullanıcılara bugünden itibaren sunmaya başladı.

Tarife oldukça avantajlı. Hakkında çok fazla açıklama yapmaya gerek yok bizce :) Çünkü başlığa bakıldığında tereddütsüz iyi tarife diyeceğimiz kesin.

Genel itibariyle 500 dakika kullanıcılar için yeterli bir dakika süresi. Önemli avantajı internet ve SMS dahil olmasıyla birlikte FİYATI!

Efsane Altın Tarifesinde her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1 gb internet 18 Lira!

Tarifeye kayıt olmak için Vodafone faturasız yeni bir hat almanız veya numaranızı Vodafone faturasız tarifesine taşımanız gerekir. Yeni hat alırken veya taşıma yaparken işlem yaptığınız bayiye mutlaka bu tarifeye geçmek istediğinizi belirtin.

EFSANE ALTIN TARİFELERİ SONLANDIRILMIŞTIR.

Ürün, paket özellikli bir tarife! Dolayısıyla mesaj yoluyla alabilmek mümkün değil. Sadece tarifeye geçiş yapıp, bakiye yüklemesi yaptıktan sonra otomatik olarak bakiyenizden çekilir ve paket yüklenir.

Ayrıca her ay bakiyenizden kesilen 1.41 kuruşluk vergiyi unutmayın. Çünkü lira şeklinde yükleme yapılması gerektiğinden dolayı bakiyenizden otomatik olarak çekilir ve dolayısıyla tarifeniz yenilenmeyebilir.  20 Lira yüklenmesi olası aksilikleri engelleyecektir.

Vodafone-efsane-altin-tarifeler

Bakiyenizi SOR EFSANE1 yazıp 7000’e ücretsiz göndererek anlık olarak sorgulayabilirsiniz

Tarife kendini otomatik olarak her ay bakiye yüklemesi yapılması karşılığında yeniler. Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Ayrıca Vodafone efsane altın tarifeleri kapsamında 500 dakika + 1000 SMS + 2 Gb internet 25 Lira olan tarifesi de mevcut. Bu tarifeyi incelemek için lütfen tıklayın!

39 thoughts on “Vodafone Efsane Altın Tarifesinde Her Yöne 500 Dakika 1000 SMS 1 GB 18 Lira!”
 1. Sizin gibi bir firma sitesini güncellemeli efsane altın tarifesini bakiye sorma adresi değişmiş güncelleyin sor efsane1 yanlış

  1. Hüseyin bey merhaba. Uyarı için teşekkürler. Ancak şöyle bir durum var ki bilgi yanlış değil, tarife değişti. Bahsettiğiniz farklılık bundan kaynaklanıyor. 18 liralık tarifede olanlar sorgulamayı o şekilde yapmalı. Yeni tarifede ücret 17 lira ve sorgulamalar da farklı tabi.

 2. Merhaba ben3u1 tarifesini kullanıyordum. Yanlışlıkla gelen mesajı cevapladı ve tarifem değişti. Yani altın fırsat 2 gb.a geçtim. Ben eski tarifemi kullanmak istiyorum.yani 3U1 e nasıl tekrar geçebilirim

  1. Merhaba, müşteri hizmetleri ile irtibata geçmelisiniz. 542 numarasını arayabilirsiniz.

 3. Mrb ben atın 1 tarifesinden yarar lan mak istiyorum ayrıca ben fodafone luyum nasıl yapabilirkm yardımcı olurmusunuz

  1. Başka tarifedeyseniz yararlanamıyorsunuz. Turkcell veya Avea’dan geçiş yapmış olmak ya da yeni Vodafone hat almak gerekiyor. Ancak başka operatöre hattınızı taşıyıp, 3 ay kullandıktan sonra geri dönerek yararlanabilirsiniz.

  1. Vodafone içi o değişiklik mümkün değil maalesef. Sadece numaranızı başka bir operatöre taşıyıp, 90 gün sonra Vodafone’a geri döndüğünüzde mümkün olabilir.

   1. Evet, başka hiçbir yolu yok! Yorumunu sildim çünkü ‘Cevapla’ seçeneğini kullanmak yerine, yeni yorum paylaşıyorsun.

 4. Merhabalar ben efsane 1 tarifesinden yararlaniyorum fakat bu ay aylik surem dolmadanbutun haklarimi kullandim birkac gunluk dakika almak istiyorum ek olarak bu mümkün mü ve ucretleri nasil ogrenebilirmiyim

  1. Paket alabilirsiniz tabi. Bayilerde yaptırabileceğiniz seçenekler şunlar; http://goo.gl/RPK5w9 Diğer seçenekler için müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Vodafone resmi web sitesinden bilgi alabilirsiniz.

 5. Merhaba,

  Hattıma tanımlı olan Cep öğrenci paketinden yanlışlıkla “Efsane Fırsat” paketine geçiş yaptım. Eski paketime nasıl geçemiyorum. “Yeni Cep Öğrenci” paketine geçmek istediğimde “Seçmiş olduğunuz paket için kısıtınız bulunmaktadır. Talebiniz gerçekleşmemiştir.” mesajı aldım.

  Yardımcı olabilir misiniz?

  İyi çalışmalar dilerim.

 6. Efsane 1gb paketi nasıl iptal oluyo bilen var mı? İPTAL EFSANE1 yazıyorum ama olmuyor biri yardım etsin

  1. efsane 1gb tarife olarak geçmektedir, tarife değiştirmeniz gerekecek. vodafone sitesi selfservis üzerinden veya müşteri hizmetlerinden tarifenizi değiştirebilirsiniz.

 7. ya ben almak istedim ama olmuyo işlemimizi gerçekleştiremiyoruz filan dio yardımcı olursanız sevinirim

  1. numara taşıma ve yeni hat satın alarak alabilirsiniz paketi, bu şartları yerine getiriyorsanız müşteri hizmetlerinden yardım almayı deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir