Vodafone 875 Smart Mini telefonunuzun ekranındaki görüntüyü galeriye ekleyebilmek için aşağıda anlatacağımız yöntemi kullanabilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma işlevi akıllı telefonların bir çoğunda olduğu gibi Android 4.1.1 işletim sistemi kullanan Vodafone 875 modelinde de bulunur ve bu özellik, ekran görüntüsü kaydetme, ekran fotoğrafı çekme, ekran fotoğrafı kaydetme, ekran görüntüsü yakalama, screenshot gibi bir çok farklı şekilde adlandırılabilir.

Vodafone 875 Smart Mini modelinde ekran görüntüsü alabilmek için basit bir tuş kombinasyonu uygulamanız yeterli olacaktır. Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrandayken, görselde de aktarmaya çalıştığımız üzere ses kısma ve açma-kapama(kilit) tuşlarına basarak bir süre bekleyin. Yani yapmanız gereken tuş kombinasyonu ses kısma tuşu + açma-kapama(kilit) tuşu şeklindedir.

vodafone-875-smart-mini-ekran-goruntusu-alma

 

Ekran fotoğraf çekimine dair bir hareketlenme görür ve bir deklanşör sesi duyarsanız, işlemi başarıyla gerçekleştirdiniz demektir. Yakaladığınız görüntüyü telefonunuzun galerisinde yer alan ‘Ekran görüntüsü’ albümünde bulabilirsiniz.

8 thoughts on “Vodafone 875 Smart Mini Ekran Görüntüsü Alma”
  1. konu için teşekkürler.benim merak ettiğim bu telefonda root ,rom vs yüklemeden stock rom yedeği alınabiliyor mu?

    1. Google play storedan indirebileceğiniz mobile uncle uygulaması ile yedek alabilirsiniz ama öncelikle cihazı rootlamalısınız.

  2. eyw kardes cok saol oldu ne zamandır urasıyorum ekran goruntusu almak ıcın cok ısıme yaradı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir