Vodafone 26 yaş ve altı gençlere özel yeni internet paketi seçeneklerini sundu. Buna göre faturayı aşmayan yeni internet paketlerinden Vodafone Freezone tarifelerindeki tüm aboneler yararlanabilecek. İnternet paketi fiyatları 500 Mb için 11 lira ve 1 Gb için 15 lira olarak düzenlenmiş.

Yen internet paketlerine dair bazı detaylar şu şekilde;

* Paketlerden sadece Vodafone faturasız Özgür Genç ve Cep Özgür tarifesinde olan 26 yaş ve altı aboneler yararlanabilir. Özgür Genç tarifesinde olan aboneler paketlerden herhangi birini satın aldığında ücretsiz olarak akşam 9 sabah 9 saatleri arası için Vodafone’lularla 2000 dakika hediye kazanır.

*İnternet paketlerinin kullanım onay SMS’i geldikten sonra başlar. Onay SMS’i gelmeden yapılan kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.

*Pakete geçiş, onay ya da paket iptali için gelen veya giden tüm kısa mesajlar ücretsizdir.

* Sunulan yeni internet paketleri otomatik yenilenme özelliğine sahip. Paketin yenilenmemesini istiyorsanız paketi yenilenmeden(30 günlük kullanım süresi dolmadan) iptal ettirmeniz gerekiyor.

* İnternet paketleri satın alındığından 3G servisi açık olarak kullanıma başlar. Bu nedenle eğer hızlı internet dolayısıyla fazla tüketime maruz kalacağınızı düşünüyorsanız telefonunuzdan ‘Sadece 2G’ ayarı yapmanız gerekir. Eğer 3G özelliğiniz açıksa bu özellikten operatörün destek verdiği yerlerde yararlanabilirsiniz.

* İnternet paketlerden herhangi birinde kotanız dolduğunda internet hızı “1” Kbps’ye düşer. Ancak 30 günlük kullanım süresi sonuna kadar bu şekilde, yavaş olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Yani hem 1 ay boyunca internet erişiminiz kesilmez hem de limit aşımı dolayısıyla ek bir ücrete tabi olunmaz.

*Alınan internet paketleri sadece yurt içinde geçerli olacağından yurt dışına çıkacak aboneler gideceklere ülkelere göre yeni yurt dışı internet paketi alması gerekir.

Faturasız Genç 1GB İnternet paketi vodafone

Gençlere özel sunulan 500 Mb paketini satın almak için ABONE FZ500MB, 1 Gb internet paketini satın almak için ise ABONE FZ1GB yazıp 3636’ya ücretsiz kısa mesaj atmak gerekiyor.

Paketlerin iptal mesajları ise 500  Mb için IPTAL FZ500MB, 1 Gb için IPTAL FZ1GB şeklinde olup, yine 3636’ya gönderilmelidir.

Ayrıca paket alım ya da iptali için Vodafone müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Paketler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

2 thoughts on “Vodafone 11 Liraya 500 Mb, 15 Liraya 1 Gb İnternet Paketleri”
    1. Videonun altında yazıyor; 500 Mb için IPTAL FZ500MB, 1 Gb için IPTAL FZ1GB yazıp, 3636’ya gönderilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir