Ucuz iPhone Pembe Renk Seçeneğiyle Gelebilir!

Apple’ın piyasaya çıkmasına kesin gözüyle bakılan ve uzun süredir çeşitli söylentilere konu olan yeni ve ucuz modeli iPhone 5se, pembe renk seçeneğiyle gelebilir.

Dün itibariyle ucuz iPhone için yeni söylentiler dolaşmaya başladı. Söylenti, yeni modelin pembe renk seçeneğine sahip olacağı noktasındaydı. Bu şu an üretici tarafından doğrulanmış bir bilgi değil ancak sızıntılar ciddi sayılabilecek seviyede!

Apple daha önce de iPhone 5c modelinde ilgili seçeneği tüketicilere sunmuş ancak plastik kasa nedeniyle ürün iyi bir talep görmemişti. Amerikalı teknoloji devi Apple bu seferki ucuz modelinde ise daha iyi bir kasa yapısıyla ve iPhone 6S’te kullanılan tonlara daha yakın bir renkle tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

ucuz-iphone-5se-pembe-renkApple’ın yeni ürünü iPhone 5se’nin yakın zamanda tanıtılması ve piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu ne kadar gerçekçi bir öngörü bilmiyoruz ama teknoloji çevreleri bu duruma takipçilerini alıştırmaya başladı. Hatta inandırdı bile denilebilir!

Söz konusu modelde olması beklenen özellikler ise iPhone 5S ya da iPhone 6 ayarında olacak. Tabi Live Photos gibi güncel özelliklerle birlikte. Yeni modelde Apple Pay için NFC desteği, Touch ID, A8 işlemci, Bluetooth 4.2 gibi teknolojilerin kullanılmasına ise kesin gözüyle bakılıyor.

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir