Turkcell 2016 yılı itibari ile Hazır Kart portföyünü değiştirme kararı almıştı. 5 ve 20 TL hediyeli Hazır Kartlar artık üretilmeyecek, bunun yerine 35 TL hediyeli, 4.5G uyumlu yeni sim kartlar satışa sunulacak. Bu yeni sim kartın tavsiye edilen perakende satış fiyatı 65 TL.  İçindeki 35 TL’yi düştüğümüzde hat 30 Lira gibi düşük bir ücrete tekabül ediyor. Aynı zamanda 6 ay boyunca yaptığınız aylık 20 TL’lik yüklemelerde Turkcell tüketicisine 5 TL hediye verecek. Yani 6 ayın sonunda sim karta vermiş olduğunuz paranın tamamını geri almış olacaksınız.

Turkcell’in neden böyle bir uygulamaya geçtiğinin sebebine gelince, verilecek en mantıklı cevap “numara yetmezliği” diyebiliriz. Piyasada ‘kullan-at’ diye tabir edilen milyonlarca hat var. Bu hatlar iptal olduktan sonra bir sene daha bekletilmekte. Bu, bir yıllık bekleme süresince satışa çıkarılamayan milyonlarca numara demek. Turkcell bu uygulama ile satın alınan hattın sürekli kullanılmasını teşvik etmeyi amaçlıyor.

Turkcell 2016 Yılının Yeni Yıldız Paketlerini Duyurdu!

Bu yeni kartların içinde 35 TL gibi yüksek bir miktar olunca Turkcell, müşterilerine yararlanabileceği 3 yeni yıldız paketi sunuyor.

İşte yeni numara aldığınızda yararlanabileceğiniz 3 yıldız paketi:

turkcell yıldız paketleri

1: YILDIZ 1GB (Bu Kampanya Bitmiştir)

Yıldız 1GB paketiyle Heryöne 500 dakika + Heryöne 1000 SMS + 1GB internet alabilirsiniz. Bu paketin ücreti 19 Liradır. Paketi satın almak için YILDIZ1GB yazıp 2222‘ye mesaj atmanız gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketinizden kalan haklarınızı öğrenmek için *159# tuşlamasını yapıp arama butonuna basarsanız size mesaj gönderilecektir.

2: YILDIZ 2GB (Bu Kampanya Bitmiştir)

Yıldız 2Gb paketiyle Heryöne 500 dakika + Heryöne 1000 SMS + 2GB internet alabilirsiniz. Bu paketin ücreti 23 Liradır. Paketi satın almak için YILDIZ2GB yazıp 2222‘ye mesaj atmanız gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketinizden kalan haklarınızı öğrenmek için *159# tuşlamasını yapıp arama butonuna basarsanız size mesaj gönderilecektir.

3: YILDIZ 3GB(Bu Kampanya Bitmiştir)

Yıldız 3Gb paketiyle Heryöne 500 dakika + Heryöne 1000 SMS + 3GB internet alabilirsiniz. Bu paketin ücreti 29 Liradır. Paketi satın almak için YILDIZ2GB yazıp 2222‘ye mesaj atmanız gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketinizden kalan haklarınızı öğrenmek için *159# tuşlamasını yapıp arama butonuna basarsanız size mesaj gönderilecektir.

Turkcell 2016 Yılının Yeni Yıldız Paketlerini Duyurdu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir