BU KAMPANYA SONA ERMİŞTİR!

Ticari dönemin Mart ayı sonunda bitecek olmasından dolayı operatörlerin hız verdiği numara taşıma kampanyalarında Turkcell’de Süper Transfer Teklifleri ile boy gösteriyor. Hattını diğer operatörlerden Turkcell faturasıza taşıyan kullanıcılar 15 liraya 250 dakika ya da 19 liraya 500 dakika olmak üzere iki transfer teklifinden yararlanabiliyorlar.

Süper Transfer Teklifleri‘nden yararlanabilmek için son 30 gün içerisinde hattını Turkcell’den başka bir operatöre taşımamış olmak gerekiyor. Bu koşulu sağlayıp Turkcell faturasız gelen müşteriler 1 sene boyunca sabit fiyat garantisiyle tekliflerden yararlanabiliyorlar.

Paketler 30 gün içerisinde bir kez alınabiliyor ve kayıt olunması durumunda bakiyeye yeterli olduğu taktirde otomatik olarak yenileniyor.

Sadece yurt içi yönlere kullanılabilen dakikalarınız bitmediği taktirde siliniyor. Yani diğer ay yenilenen paketinizin üzerine eklenmiyor. Zaten paketinizin bitimine 3 gün kala Turkcell tarafından bilgilendirme mesajı gönderiliyor. Ayrıca 1 seneninizin de dolmasına 3 gün kala yine bilgilendirme mesajı alıyorsunuz.

süper transfer 500

*Paketlerle ilgili bilinmesi gereken en önemli detay paketler kapsamında sunulan dakikaların yarısının Turkcell yönüne diğer yarısını ise diğer yönlere olarak sunulduğu.

‘Bana aylık 250 dakika yeter’ diyenlerin Süper Transfer 250 Paketi‘ni alması gerekiyor. 15 liraya 250 dakika veren paketi almak için TRANSFER 250 yazıp 2222‘ye göndermeniz yeterli.

19 liraya 500 dakika veren Süper Transfer 500 Paketi‘ni almak için ise TRANSFER 500 yazıp 2222’ye göndermeniz gerekiyor.

Paketlerden kalan dakikalarını sorgulamak isteyenler telefonundan Turkcell’in genel sorgulama kodu olan *159# tuşlayabilirler.

Süper Transfer 250 Paketi ile ilgili daha fazla detay içinhttp://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Super-Transfer-250-Paketi.aspx

Süper Transfer 500 Paketi ile ilgili daha fazla detay için ise; http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Super-Transfer-500-Paketi.aspx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir