Turkcell’in bir süredir ‘Değiştir Hocam!‘ sloganıyla reklamları dönen yeni kampanyası oldukça merak uyandırmış gibi. Televizyonda ve internet ortamında dönen reklamda, her yöne 500 dakika, her yöne 1000 sms ve 4 Gb internetin 25 lira olduğu vurgusu yapılıyor. Ancak tüketicilerin bir çoğu bu kampanyaya tek bir sayfa üzerinden ulaşamıyor. Bunun da sebebi kampanyanın aslında tüketiciye sunulan 3 farklı seçeneğin bir araya getirilmiş olması!

YENİ TURBO 2GB PAKETİ SADECE 25 LİRA

Özellikler gençler arasında merak uyandıran kampanya, eski bir kampanyanın güncellenmiş hali. Daha önceden kullanıcılar Yıldız 500 ve Yıldız Ek Genç Paketini birlikte alıyor, bu şekilde 500 dakika, 1000 sms ve 2 Gb internete 25 lira ödüyordu. Yakın zamanda çıkan ve tüketiciye geceleri 2 Gb interneti ücretsiz sunan kampanya da bunun üzerine eklendiğinde internet 4 Gb oluyor. Olay aslında tamamen bundan ibaret. Daha önceki kampanyanın detayları için lütfen tıklayın.

Dolayısıyla bu kampanyadan yararlanabilmek için de numara değişikliği yapmak ve Turkcell’in faturasız hatlarından birine geçmiş olmak gerekiyor. Eğer 25 yaş altındaysanız ve Süper tarife kullanıyorsanız da, tarife değişikliğiyle bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Dolayısıyla ana şart 25 yaşını geçmemiş olmak! Tabi birinci derece bir yakınınız 25 yaş altındaysa da onu kullanıcı göstererek kampanyadan yararlanılabilir.

gencturkcell-500-dakika-1000-sms-4-gb-25-liraTüketici operatör değişikliğiyle Turkcell’in gençlere sunduğu tarifelerden birine geçip, Yıldız 500 ve Yıldız Ek Genç Paketlerini alarak, gece 2 Gb internet kampanyasından da yararlanırsa reklamlarda bahsi dönen paket içeriğinin tamamına ulaşmış oluyor.

Gece 2 Gb internet kampanyası saat 00:00 ile 06:00 saatlerinde geçerli. Dolayısıyla gece ilgili saatler arasında paketin 2 Gb’lık, diğer zaman dilimlerinde ise kalan 2 Gb’lık bölümden tüketim sağlanıyor.

Paketler kapsamındaki konuşma süreleriyle kısa mesajlar her yöne. Kampanya kapsamında sunulan içeriklerden ne kadar kaldığını öğrenmek için Turkcell Hesabım uygulaması veya operatörün resmi sitesindeki Online İşlemler menüsü kullanılabilir ya da KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atmakla, *159# tuşlaması yapılabilir.

Tarife değişikliğiyle kampanyada yararlanacakların müşteri hizmetlerini araması yeterli. Operatör değişikliği ile yararlanmak isteyenler ise bayilere başvurmak zorunda.

Kampanyada yer alan tüm paketlerin detaylarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Yıldız 500 Paketi

Yıldız Ek Genç Paketi

gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası

7 thoughts on “Turkcell’de 500 Dakika, 1000 Sms ve 4 Gb İnternet 25 lira!”
  1. Turksel sözleşmesi biten abonesi eski tarifesine dönmesine izin vermiyor.ama yeni gelenlere uygun kampanyalar sunuyor.eldeki ni aptal görüyor illede gidin .başka oparotore geçin diyor. sonra. geri gelirseniz.sizlere uygun tarifeden.yararlanirsiniz.bu nasıl bir mantık anlayışı. Ben çözemedim.sözleşme dolmuş .yeni tarife diyor eskisini kabul etmiyor.şimdi bende hattını başka bir oparotöre taşısam.sonra geri turksel taşısa ozaman banada avantajlı tarifelere yararlanıyor. Yönetim .bunlar için acil care bulması lazım.

  2. Turkcellde hic eski musterilerine uygun bir kampanya kalmamis hep yeni hat alan veya tasiyanlara uygun kampanyalar var turkceli kullanmaya devam edecek tek cazip bir tarife yok hat operator degistirmenin zamani gelmis artik

    1. Müşteri hizmetleriyle görüşmeniz gerekecek. Eski paketlere dönüşler genelde pek mümkün değildir.

  3. Kampanya kapsamındaki 2GB gece kullanılan internetin Ocak 2016 tarihinden sonra kaldırılacağını duydum. Böyle bir şey sözkonusu mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir