Turkcell, 6 liraya her yöne 1000 kısa mesaj(SMS) ve 2 Gb internet verdiği paket ile konuşma paketlerinin kapsamını genişletiyor. Tüketici son 10 gün içerisinde Yıldız 500,  Aylık Nar Paketleri, Her yöne 500 dakika ya da Ben Yaptım 400 paketlerinden birine 6 liraya paket içeriğini ekletebiliyor.

Kampanyadan yararlanabilmenin ilk şartı yeni müşteri olmak! Yani son 90 gün içinde Turkell faturasız(ön ödemeli) hatta numara taşıma ya da yeni hat alma yoluyla geçiş yapmak gerekiyor. Bu aşamada kritik nokta ise birfiyat veya standart tarife dışında bir tarifeyi seçmiş olmak. Bu tarifelere geçmiş tüketiciler paketi alamıyor!

Son bir ay içinde numarasını Turkcell’den başka operatöre taşımış ve geri dönmüş müşteriler kampanyadan yararlanamıyor.

Paket bir kez alındığında, 1 sene boyunca otomatik olarak her 30 günde bir yenileniyor. Ayda sadece 1 kez satın alınabilen paket, hatta yeterli bakiye olması durumunda yine otomatik olarak yenilenir.turkcell-yildiz-ek-genc-paketiPaketi satın alabilmek için YILDIZ EK GENC, paket iptalini sağlamak için IPTAL YILDIZ EK GENC yazıp 2222’ye göndermek yeterli. 

Paket kapsamında sunulan mesaj ile internetten kalanlar sonraki aya devretmez ve başkasına devredilemez. Paket içeriği bittiğinde kullanıcının başka paketi yoksa, kullanımlar ek ücrete tabidir.

Yıldız Ek Genç Paketi ile ilgili diğer tüm detaylar için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YILDIZ EK GENÇ PAKETİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir