Turkcell ‘Yıldız 500 Paketi’nin Önemli Detayları

Turkcell, Yıldız 500 paketiyle, 25 yaş ve altı tüketiciye her yöne 500 dakikayı 19 liraya sunuyor. Geçtiğimiz yıl ‘Yıldız Transferimiz Olur Musun?’ sloganıyla tanıtılan kampanya kapsamında, Turkcell Hazırkat’a numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak geçen ve GençPlus ile Genç tarifelerden birini seçen müşteriler paketten yararlanabiliyor.

Yıldız 500 paketi çıktığı günden bu yana Turkcell’in en popüler paketlerinden biri. Zira Turkcell’in bir çok tarife ve paketinde 500 dakikaya ortalama 25 lira ödenmek zorunda. Gelelim Yıldız 500 paketinin önemli detaylarına.

Bu paketten yararlanabilmek için ilk şart numara taşıma yoluyla ya da yeni hat alarak Turkcell faturasız hatta geçiş yapmak. 

İkinci önemli şart ise 25 yaş ve altında olmak. Tabi illa hat sahibinin bu yaş aralığında olması gerekmiyor. Eğer aynı soyadını taşıyan birinci derece bir akrabanız(kardeş, çocuk gibi) varsa, onu hattın kullanıcı olarak gösterip paket alımını sağlayabilirsiniz. Çünkü paketi alabilmek için Genç ya da GençPlus tarifelerinden birinde olmak gerekiyor. Bu tarifelere de sadece ilgili yaş aralığında olan kullanıcılara geçebiliyor.

Eğer Turkcell Hazırkart’ın gençlere özel sunduğu tarifelerden birinde değilseniz ve yaş sınırına takılmıyorsanız, tarife değişikliği sağlayarak da paketi satın alabilirsiniz.

Paket bir kez alındığında 1 sene boyunca kampanyadan yararlanabiliyor ve ayda sadece bir kez alınabiliyor. Bir kez kayıt yaptırıldığında, kullanıcının hattında yeterli bakiye olması durumunda 30 günde bir otomatik yenileniyor.

turkcell-gencturkcell-yildiz-500-paketiPaket kapsamında sunulan dakikalar, 444’lü numaralar ve müşteri hizmetleri de dahil olmak üzere her yöne kullanılabiliyor. Tabi ücretli özel servis numaraları bu kapsamda değil!

Genç ya da GençPlus tarifelerinden birindeyseniz paketi satın alabilmek için YILDIZ 500 yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli. Paket iptali için de IPTAL YILDIZ 500 yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. Tüm bu kayıt ve iptal mesajları ücretsiz.

Eğer sadece bu paketi kullacaksınız, telsiz vergisini de hesap edip 21 lira yüklemekte fayda var.

Paket kapsamında sunulan dakikalar devretmez ve başkasına transfer edilemez. Yıldız 500 Paketi ile ilgili diğer tüm detaylar için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


Turkcell Yıldız 500 Paketi

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir