Turkcell’in yeni Hazır Kart müşterilerine sunduğu yeni Yıldız Paketlerinden biri Yıldız 3 Gb. Her yöne 500 dakika, her yöne 1000 sms (kısa mesaj) ve 3 Gb cepten internetin 27 liraya alınabildiği bu kampanya kapsamında Bip kullanıcıları için de 1 Gb hediye bulunuyor. Üstelik internetini 4.5G üzerinden kullanan tüketicilerin interneti 2’ye katlanıyor!

Yıldız 3 GB Paketi, tüketicilerin en çok tercih ettiği fiyat aralıklarından birinde(20-30 lira) yer alıyor ki bu da yüksek ihtimalle en çok tercih edilen yıldız paketlerinden biri olmasını sağlayacak. Büyük rağbet görmesi muhtemel diğer paket olan Süper Yıldız‘ı da sizlerle daha önce paylaşmıştık. Tıpkı Süper Yıldız gibi bu paketi satın alabilmenin bazı şartları var. En önemli koşul tabiiki diğer Yıldız Paketleri gibi yeni Turkcell’li olmak!

Turkcell’in faturasız Hazır Kartlarından alarak ya da diğer operatörlerden numara taşımak ve Turkcell’e geçiş yaptıktan sonra 90 gün içerisinde paketi 1 kez satın almak dikkat edilmesi gereken en önemli detay. Çünkü paketi satın almak, kampanyaya dahil olmak anlamına geliyor. Bu kampanyadan faydalanabilmek için bizbize kamu tarifesini seçmemiş olmak gerekiyor!turkcell-yildiz-3-gb-paketiPaketin satın alınabilmesi için hatta en az 27 lira olması gerekiyor. Telsiz vergisi de hesaba katıldığında 30 lira yüklemek, işi garantiye almanızı sağlayacaktır. Satın alma işlemi için müşteri hizmetleri aranabilir ya da kısa mesaj yolu kullanılabilir. Hatta yeterli bakiye olması durumunda YILDIZ3GB yazıp 2222’ye ücretsiz sms göndermek yeterli olacaktır. Paketin hatta tanımlandığına dair onay mesajı almadan, paket içeriğini kullanmamaya özen göstermelisiniz. Aksi taktirde bakiye yetersiz kalabilir.

BU KAMPANYA SONA ERMİŞTİR.

Yıldız 3 Gb paketi bir kez satın alındıktan sonra hatta yeterli bakiye olması durumunda 12 ay boyunca kendini yeniler ve ayda sadece 1 kez alınabilir. Başkasına devredemediğiniz haklarınız 2 ay boyunca yenilenmezse, paket iptal olur. Bu noktada en önemli husus ise paketin bayilerden de satın alınabileceği. Yani Turkcell POS cihazları ile de Yıldız 3 GB paketi yükletilebiliyor ve bu sefer ayda 4 kez hakkınız oluyor. Ayrıca Turkcell POS cihazları ile yükletilmiş paket yenilenmiyor.

Eğer kampanyaya Mayıs ayından önce dahil olduysanız, 29 liradan kullanmaya devam edeceksiniz ve yine haklarınızı yurt dışında kullanamayacaksınız.

Paket dahilindeki bakiyenizi sorgulamak için KALAN yazıp 2222’ye mesaj atabilir ya da *159# tuşlaması yapabilirsiniz.

Yıldız 3 GB paketinin iptali için ise yine müşteri hizmetlerini arayabilir veya IPTAL YILDIZ3GB yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir