Turkcell Tüm Dünya Nar Paketi!

Turkcell hem yurt içi hem yurt dışı kullanabileceğiniz 30 Lira’ya karşılık 100 Lira veriyor! Ve üstelik bu 100 Lira’yla hem konuşup hem mesajlaşıyorsunuz.

Turkcell’in  kontörlü abonelerine özel 30 lira karşılığında hatlarına tanımlayacağı 100 lira, hem yurt içinde her yöne hem de yurt dışına arama ve mesajlaşma fırsatı sağlıyor.

1 ay geçerli olan nar paketi yurt dışında tanıdığı olup çok fazla konuşamayan aboneler için çok avantajlı gözüküyor. Çünkü genel itibari ile operatörler, yurt dışı arama ve mesajlaşma paketlerinde çok fazla seçenek sunmuyordu.

Paketi satın alabilmek için TUM DUNYA NAR yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

Bilmeniz gereken nokta, 30 Lira karşılığında hatta tanımlanan 100 lira, yurt içi görüşme ve mesajlaşmada yurt içi tarifesi, yurt dışı görüşme ve mesajlaşmada yurt dışı tarifesi üzerinden ücretlendiriliyor.

Bu paketin diğer faydası ise ay’da 3 defa yapılabiliyor olması. Hattınızda yeterli bakiyeniz olması durumunda paketi tekrardan satın alabilirsiniz.

Hattınızı yurt dışını aramaya açmak için YURTDISI ARAMA , kapatmak için IPTAL YURTDISI ARAMA yazıp ücretsiz 2222’ye SMS göndererek de yapabilirsiniz. 

Paketinizi iptal etmek için IPTAL TUM DUNYA NAR yazıp 2222’ye göndererek paketinizi iptal ettirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tıklayınız!

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir